Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “AVAIL” integrācijas aktivitātes bēgļiem un patvēruma meklētājiem turpinās

Projekta “AVAIL – bēgļu un patvēruma meklētāju (BPM) viedokļu paušanas veicināšana viņu integrācijas un dzīves prasmju uzlabošanai” (Nr. 776175)
sociālās integrācijas aktivitātes bēgļiem, patvēruma meklētājiem un personām ar alternatīvo statusu
 
Pateicoties starptautiskā projekta “AVAIL – bēgļu un patvēruma meklētāju (BPM) viedokļu paušanas veicināšana viņu integrācijas un dzīves prasmju uzlabošanai” (Nr. 776175) papildus finansējumam, no 2019. gada 1. decembra līdz 2020.gada 31. janvārim bēgļiem, patvēruma meklētājiem un personām ar alternatīvo statusu biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” nodrošinās šādas sociālās integrācijas aktivitātes:

 1. No 2019. gada 1. decembra līdz 2020. gada 31. janvārim reizi nedēļā bēgļiem, patvēruma meklētājiem un personām ar alternatīvo statusu būs iespēja apmeklēt mākslas nodarbības. Mākslas terapijas nodarbībās tās dalībnieki ne tikai apgūst dažādus mākslas veidus, bet arī neformālā gaisotnē uzlabo savu garīgo, emocionālo un fizisko labklājību. Tāpat, mākslas terapijas nodarbībās dalībnieki tiek aicināti savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Mākslas terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu „valoda” – māksla.
 2. 2019. gada 8. decembrī tika organizēts pasākums boulingā, kur bēgļi, patvēruma meklētāji un personas ar alternatīvo statusu varēja sportiskā garā pavadīt nesteidzīgu svētdienu ārpus ierastās vides. Pasākumā piedalījās vairāk kā 50 personas no dažādām valstīm, kultūrām un ar dažādu reliģisko pārliecību. Liels prieks bija redzēt kopīgo interesi un degsmi. Šī sportiskā svētdiena vēlreiz apliecināja, ka sportiskas aktivitāte vieno cilvēkus un vismaz uz brīdi ļauj aizmirst ikdienu un rūpes.
 3. 2019. gada 17. decembrī biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu un organizāciju “Gribu palīdzēt bēgļiem”, organizēs Ziemassvētku pasākumu bēgļiem, patvēruma meklētājiem un personām ar alternatīvo statusu. Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” atbalstīs pasākumu ar saldumu paciņām bērniem un brīvprātīgo palīgu darbu pasākuma organizatoriskajā nodrošināšanā.
 4. 2020. gada 8. janvārī bēgļi, patvēruma meklētāji un personas ar alternatīvo statusu apmeklēs atrakciju parku “Džungļi” un pēc tam baudīs gardu maltīti un ziemas priekus atpūtas centrā “Lido”.
 5. Starptautiskā projekta noslēgumā bēgļi, patvēruma meklētāji un personas ar alternatīvo statusu organizēs pasākumu “Pasaules virtuve”, kur būs iespēja iepazīties ar viņu valsts kultūru un tradīcijām, baudot tradicionālos ēdienus.
   
  Detalizētāka informācija par projekta aktivitātēm pieejama, sazinoties ar projekta koordinatori Aiju Strazdu, zvanot pa tālruni 67336653 vai rakstot uz e-pastu aija.strazda@redcross.lv
  Vairāk par projektu: http://www.redcross.lv/darbibas-jomas-2/projekti/avail-beglu-un-patveruma-mekletaju-bpm-viedoklu-pausanas-veicinasana-vinu-integracijas-un-dzives-prasmju-uzlabosanai/

Tev varētu arī interēsēt:

LSKJ aicina uzzināt kā dzīvot zaļāk vienkārši

02.jūlijā 2020 Jaunieši
Katrā jūlija pirmdienā LSKJ jaunieši piedalīsies tiešsaistes intervijās par zaļāku dzīvesveidu.

Noslēdzies projekts “Drosme zināt”: jaunieši piedalās āra treniņā

01.jūlijā 2020 Projekti
Noslēdzies projekts "Drosme zināt": jaunieši piedalās āra treniņā

Pārvērtības piedzīvo LSK Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Skola”

01.jūlijā 2020 Sociālie centri
Projekta ietvaros pārvērtības piedzīvo Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Skola", Talsu novadā.

LSK SAC “Krustceles” klienti atzīmē Vasaras saulgriežu svētkus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā LSK Kurzemes komitejas Sociālās aprūpes centra "Krustceles" iemītnieki atzīmēja Līgo.

SAC “Seda” klienti skanīgi atzīmē Vasaras saulgriežus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā priecīgā un sirsnīgā gaisotnē Līgo svētkus atzīmēja sociālā aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" iemītnieki.