Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pirmā palīdzība mācību gadu iesākot

09.septembrī 2019 Uncategorized

Lai pēc atpūtas pilnās vasaras skolēniem būtu vieglāk atgriezties mācību darba ritmā, Bebru pamatskolā pēc Zinību dienas nu jau par tradīciju kļuvusi Adaptācijas dienas rīkošana, kurā iesaistās arī vecāki.

Šogad Adaptācijas dienā savu palīdzību piedāvāja LSK Kokneses – Bebru nodaļas brīvprātīgie un biedri Lība Zukule, Madara Vilere un Ņina Rušmane. Uz Bebru pagasta stadionu tika uzaicināti Aizkraukles 55. kājinieku bataljona zemessargi un Jumpravas pamatskolas Pirmās palīdzības pulciņa dalībnieki ar vadītāju Rutu Liepiņu. Uz pasākumu uzaicinātie Pērses sākumskolas skolēni kopā ar Bebru pamatskolas skolēniem vēroja, kā cietušajiem pirmo palīdzību sniedz kara un miera laika apstākļos. Jumpravas pamatskolas skolēni saviem vienaudžiem mācīja apgūtās prasmes pirmās palīdzības sniegšanā, un tā par cilvēku glābēju bija iespēja kļūt ikvienam interesentam.

Pasākuma ievadā 2018. gada Brīvprātīgās titula ieguvēja Daiga Andersone jauniešos radīja izpratni par to, kas ir brīvprātīgais darbs un cik cieši tas dažkārt saistās ar pirmās palīdzības sniegšanu, piemēram, palīdzot citiem kā asins donoram.

Kultūras pasākumu organizatores Jolantas Pīķes izvēlētās mūzikas ritmos visi tika rosināti vingrot un ritmiski izkustēties, jo vasaras svelmi pēkšņi nomainījis rudenīgs drēgnums.

Kad pāris stundas aizritējušas svaigā gaisā un fiziskās aktivitātēs, tad zemessardzes lauku virtuvē izvārītā un baudītā pusdienu zupa garšoja jo īpaši labi. Paldies visiem, kuri ieguldīja darbu šīs dienas pasākuma noorganizēšanā!

Attēli publicēti ar bērnu vecāku atļauju.

Tev varētu arī interēsēt:

Kampaņa “Brauc vesels!”: ievēro higiēnu, lietojot taksometru!

23.novembrī 2020 Veselības drošība
Stiprāki par vīrusu varam būt tikai mēs visi kopā.

Labdarības akcijā Latvijas trūcīgajām meitenēm saziedoti vairāk kā 200 000 higiēnas produktu

23.novembrī 2020 Sociālais atbalsts
Personīgu ziedojumu sniegusi kampaņas vēstnese, modele Karlīna Caune.

Kampaņas “Brauc vesels” ietvaros iedzīvotājiem Rīgā izdala bezmaksas sejas maskas

20.novembrī 2020 Veselības drošība
Šāda iniciatīva īstenota, jo sejas maskas jālieto ne tikai publiskās vietās un sabiedriskajā transportā.

LSK 102: sveicam svētkos!

20.novembrī 2020 Komitejas
20. novmebrī LSK atzīmē 102. dzimšanas dienu.

LSK SC “Gaiziņš” klienti pārbauda plaušu veselību

Latvijas Tuberkulozes apkarošanas biedrība un LSK nodrošināja bezmaksas plaušu slimību speciālista konsultācijas par tuberkulozi SC “Gaiziņš”