Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Par ziedojumu izlietošanu bērniem, kuru māmiņa gāja bojā autoavārijā 2017. gada martā

10.janvārī 2018 Uncategorized

Ziņa publicēta 03.11.2017.

2017. gada 28. martā traģiskā autoavārijā gāja bojā 24 gadus vecā Viktorija Zavereiko, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Elejas nodaļas brīvprātīgā. Pēc traģiskās nelaimes, rūpes par Viktorijas diviem mazgadīgajiem bērniem uzņēmās viņu vecmāmiņa, kas līdz ar bāriņtiesas 2017. gada augusta lēmumu, ir atzīta par savu mazbērnu aizbildni. Uzreiz pēc notikušās nelaimes LSK Elejas nodaļa uzsāka naudas līdzekļu vākšanu bērnu vajadzību nodrošināšanai. Līdz 2017. gada 31. decembrim LSK ziedojumu kontā tika uzkrāti ziedotie līdzekļi ar atzīmi “Viktorijas Zavereiko bērniem” kopējā summā EUR 33 310,67. LSK izsaka visdziļāko pateicību visiem, kas ar savu atbalstu veicinājuši līdzekļu uzkrāšanu.

Kopš traģēdijas LSK pārstāvji regulāri ir tikušies ar ģimeni un bērnu aizbildni, tai skaitā jautājumos par nepieciešamo palīdzību. LSK rīcībā līdz šim nav bijusi informācija par nepieciešamu neatliekamu palīdzību bērnu vajadzību nodrošināšanai, ģimenes locekļi un aizbildne vairākkārt apliecinājuši, ka ar ikdienas problēmām veiksmīgi tiek galā, bērni saņem valsts noteikto palīdzību (pabalstus), tai skaitā apkārtējo iedzīvotāju atbalstu.

2018. gada 4. janvārī LSK ir saņemts apstiprinājums par uz bērnu vārdiem atvērtiem krājkontiem un pēc aizbildnes lūguma visa saziedotā nauda vienādās daļās 2018. gada 9. janvārī ir pārskaitīta bērnu krājkontos, kas nodrošinās to, ka līdzekļi tiks lietoti tikai un vienīgi to sākotnēji noteiktajam vākšanas mērķim – Viktorijas Zavereiko bērnu vajadzībām. Turpmākā naudas lietošana pirms bērnu pilngadības sasniegšanas iespējama likumā noteiktā kārtībā Jelgavas novada bāriņtiesas uzraudzībā.

Un vēlreiz – Liels Paldies visiem ziedotājiem par atsaucību! Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26