Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Notikusi projekta “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” plānošanas vizīte

17.jūnijā 2019 Uncategorized

Ziņa publicēta 17.06.2019.

11– 14. jūnijā Rīgā tikās Sarkanā Krusta jaunieši no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, lai kopīgi pārrunātu un iepazītos ar jūlijā paredzētās programmas “Erasmus+:Jaunatne darbībā” starptautiskās jauniešu apmaiņas “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” programmu, aktivitātēm un uzdevumiem. Apmaiņas norisināsies kempingā “Abragciems” Engures novadā un Rīgā, tajā piedalīsies 31 jaunietis no sešām valstīm. Jaunieši dalīsies pieredzē un kopā mācīsies par klimata pārmaiņām, to ierobežošanu, SK iesaistīšanos dabas katastrofu seku likvidēšanā un citām nozīmīgām, ar apkārtējo vidi saistītām tēmām.

Projekta mērķis ir sekmēt izpratni par klimata pārmaiņu ietekmi uz dabas katastrofu biežumu, stiprumu un globālo apjomu, atklājot jaunas iespējas, kā sekmēt izpratnē balstītu atbildīgu dzīvesveidu un rīcību, tai skaitā, saistībā ar Sarkanā Krusta realizētajām aktivitātēm.

Jauniešu apmaiņa “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” tiek īstenots programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros ar Eiropas Komisijas finansiālo atbalstu.

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26