Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noslēdzies projekts “Drosme zināt”: jaunieši piedalās āra treniņā

01.jūlijā 2020 Projekti

“Komandas gars un ieklausīšanās ir visa pamatā“, tā kopīgi vienojās jaunieši, kas darbojas kā brīvprātīgie LSK Jaunatnes Rīgas nodaļā. Noslēdzoties projektam “Drosme zināt”, jaunajiem vienaudžu izglītotājiem 27. jūnijā bija iespēja pārbaudīt un uzlabot savas sadarbības prasmes un saliedēties jau ar esošajiem brīvprātīgajiem. Jaunieši izvērtēja iegūto pieredzi un gatavojās zināšanu un prasmju pielietošanai turpmākajās aktivitātēs organizācijā.

Ikdiena jaunatnes darbā ir piepildīta ar radošumu, plānu maiņu, problēmsituāciju risināšanu, mācīšanos no kļūdām un ideju pārvēršanu reālos darbos un ieviešanu dzīvē, Tas sekmē jauniešu sagatavotību iekļauties sabiedrībā un būt aktīviem un atbildīgiem pilsoņiem. Tieši tādi bija Mangaļsalas pārgājienā piedzīvotie ārā treniņa uzdevumi – tika veidoti plāni, stratēģijas, sadalītas lomas, atstājot vietu arī improvizētai mērķu sasniegšanai.

Sakām paldies organizācijai “Piedzīvojuma gars” par sadarbību un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši Daugavpilī organizējuši nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”

13.augustā 2020 Komitejas
No 27. līdz 31. jūlijam LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši organizēja vasaras nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”.

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

13.augustā 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 13.08.2020.

LSK aicina Jūrmalniekus piedalīties jogas nodarbībās

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalā deklarētas personas ar invaliditāti septambrī piedalīties bezmaksas jogas nodarbībās.

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalniekus bez maksas apgūt šūšanas prasmes

13.augustā 2020 Komitejas
LSK un Jūrmalas dome aicina jūrmalniekus septembrī piedalīties regulārās šūšanas nodarbībās.

Sveicam jauniešus starptautiskajā jaunatnes dienā!

12.augustā 2020 Jaunieši
Sirsnīgi sveicieni Starptautiskajā jaunatnes dienā 2020! Esam neizsakāmi pateicīgi par katru radošo, sirsnīgo, atbildīgo, līdzjūtīgo un darošo jaunieti, kas savā ikdienā, darot lielākas un mazākas lietas, veido labāku un skaistāku pasauli! Paldies visiem LSK Jaunatnes jauniešiem par to, ka esat! Šī diena ir JŪSĒJĀ! 

Kas jāzina, dodoties uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā?

12.augustā 2020 Pirmā palīdzība
Slimību profilakses un kontroles centrs speciālisti atgādina, kas jāievēro, dodoties uz svētkiem Aglonā.