Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Nepaliec malā un pievienojies “HOLI SIRDSPUKSTIEM”! JAU RĪT!

07.jūnijā 2016 Uncategorized

Akcija ‘‘HOLI SIRDSPUKSTI’’ norisināsies pašā Vecrīgas sirdī, trešdien, 8. jūnijā no plkst. 12:00 – 15:00. Arī biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” ir pievienojies akcijai, un interesentiem palīdzēs apgūt pirmās  palīdzības sniegšanu un uzzināt kā pareizi salikt pirmās nepieciešamības aptieciņu.

Piedaloties ‘‘HOLI SIRDSPUKSTI’’ akcijā, dalībniekiem būs iespēja saņemt bezmaksas ieejas biļeti uz HOLI krāsu festivālu, kurš norisināsies 9. jūlijā, Lucavsalā.

Akcijas dalībnieki 8. jūnijā, plkst. 12.00, 13.00 un 14.00 tiksies uz vēlajām brokastīm “Costa Coffee”, Kungu ielā 1 un kopā ar “HOLI SIRDPUKSTI” aģentiem dodamies “SIRDS TRASĒ”, kurā galvenais uzdevums ir savākt 3 akcijas zīmogus, lai saņemtu bezmaksas HOLI krāsu festivāla ieejas biļeti. 

  • Nepaliec malā, iesaisties un esi pirmais, kurš zina, kā jārīkojas dažādās neparedzētās dzīves situācijās. Sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” apgūsi pirmās  palīdzības sniegšanu un uzzināsi kā pareizi salikt pirmās nepieciešamības aptieciņu.
  • Izdari izvēli, palīdzi piepildīt sapni, kuram tas ir ļoti nepieciešams, jo tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varam izdarīt vairāk. Tāpēc pieliec savu roku, lai labie darbi vairojas un kvēlākie bērnu sapņi- atkal sajust- pasauli, piepildās.
  • Tavi un mani sirdspuksti, palīdzi sirdīm pukstēt un sadarbībā ar “Valsts Asinsdonoru centru”, kļusti par donoru.

 

HOLI SIRDSPUKSTIHOLI SIRDSPUKSTI 2

Ziņa publicēta 07.06.2016.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši Daugavpilī organizējuši nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”

13.augustā 2020 Komitejas
No 27. līdz 31. jūlijam LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši organizēja vasaras nometni jauniešiem “Dzīvo droši. Dzīvo vesels”.

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

13.augustā 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 13.08.2020.

LSK aicina Jūrmalniekus piedalīties jogas nodarbībās

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalā deklarētas personas ar invaliditāti septambrī piedalīties bezmaksas jogas nodarbībās.

LSK un Jūrmalas dome aicina Jūrmalniekus bez maksas apgūt šūšanas prasmes

13.augustā 2020 Komitejas
LSK un Jūrmalas dome aicina jūrmalniekus septembrī piedalīties regulārās šūšanas nodarbībās.

Sveicam jauniešus starptautiskajā jaunatnes dienā!

12.augustā 2020 Jaunieši
Sirsnīgi sveicieni Starptautiskajā jaunatnes dienā 2020! Esam neizsakāmi pateicīgi par katru radošo, sirsnīgo, atbildīgo, līdzjūtīgo un darošo jaunieti, kas savā ikdienā, darot lielākas un mazākas lietas, veido labāku un skaistāku pasauli! Paldies visiem LSK Jaunatnes jauniešiem par to, ka esat! Šī diena ir JŪSĒJĀ! 

Kas jāzina, dodoties uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā?

12.augustā 2020 Pirmā palīdzība
Slimību profilakses un kontroles centrs speciālisti atgādina, kas jāievēro, dodoties uz svētkiem Aglonā.