Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ konference 2019

07.novembrī 2019 Uncategorized

2. novembrī Rīgā norisinājās Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) konference, kurā piedalījās 44 dalībnieki, tostarp gan delegāti, gan viesi. Konferencē no 25 Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) komitejām tika pārstāvētas 11 komitejas un 9 LSKJ nodaļas no kopskaitā 15 nodaļām. Konferences dalībniekus uzrunāja LSK  ģenerālsekretārs Uldis Līkops.

Konferences dalībnieki atskatījās uz LSKJ darbību pēdējo divu gadu posmā kopš iepriekšējās LSKJ konferences 2017. gadā. Tika pārrunāti gan sasniegumi, gan izaicinājumi LSKJ darbības programmās, nodaļu izveidē un stiprināšanā, starptautiskajā sadarbībā, LSKJ padomes darbā un citos jautājumos. Dalībnieki, diskutējot par LSK Stratēģiju 2030, izteica ierosinājumus intensīvāk veidot sadarbību ar mācību iestādēm (tostarp pirmās palīdzības mācīšanu bērnudārzos), kā arī fokusēties uz nodaļu kapacitātes stiprināšanu un kopējo kvalitāti, nevis kvantitāti. Jaunieši izteica arī savu redzējumu par tādiem jautājumiem kā LSKJ attīstība, inovācijas, jauniešu motivācija, jauniešu pienesums LSK, svarīgākās jaunatnes darbinieku īpašības, jauniešu iespējas LSKJ, jauniešiem nepieciešamās aktuālās prasmes.

Konferencē norisinājās LSKJ padomes ārkārtas vēlēšanas, un atklātā balsojumā tika apstiprināti 3 jauni padomes locekļi, kuri bija izvirzījuši savas kandidatūras. Šobrīd LSKJ padome turpina darboties 6 locekļu sastāvā līdz 2021. gadam, kad notiks nākamā LSKJ konference. Konferencē tika ievēlēti arī delegāti LSK konferencei šā gada 29. novembrī. Noslēgumā LSKJ nodaļu pārstāvji un starptautisko projektu dalībnieki prezentēja savus pieredzes stāstus un lielākos panākumus.  

LSKJ padomes sastāvs:

Priekšsēdētāja: Mariona Baltkalne

Padomes locekļi: Ņikita Aleksejevs, Gustavs Brigmanis, Evita Kristiāna Pušpure, Žanis Ovčinko, Alise Roga.

Tev varētu arī interēsēt:

Kampaņa “Brauc vesels!”: ievēro higiēnu, lietojot taksometru!

23.novembrī 2020 Veselības drošība
Stiprāki par vīrusu varam būt tikai mēs visi kopā.

Labdarības akcijā Latvijas trūcīgajām meitenēm saziedoti vairāk kā 200 000 higiēnas produktu

23.novembrī 2020 Sociālais atbalsts
Personīgu ziedojumu sniegusi kampaņas vēstnese, modele Karlīna Caune.

Kampaņas “Brauc vesels” ietvaros iedzīvotājiem Rīgā izdala bezmaksas sejas maskas

20.novembrī 2020 Veselības drošība
Šāda iniciatīva īstenota, jo sejas maskas jālieto ne tikai publiskās vietās un sabiedriskajā transportā.

LSK 102: sveicam svētkos!

20.novembrī 2020 Komitejas
20. novmebrī LSK atzīmē 102. dzimšanas dienu.

LSK SC “Gaiziņš” klienti pārbauda plaušu veselību

Latvijas Tuberkulozes apkarošanas biedrība un LSK nodrošināja bezmaksas plaušu slimību speciālista konsultācijas par tuberkulozi SC “Gaiziņš”