Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ konference 2019

07.novembrī 2019 Uncategorized

2. novembrī Rīgā norisinājās Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) konference, kurā piedalījās 44 dalībnieki, tostarp gan delegāti, gan viesi. Konferencē no 25 Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) komitejām tika pārstāvētas 11 komitejas un 9 LSKJ nodaļas no kopskaitā 15 nodaļām. Konferences dalībniekus uzrunāja LSK  ģenerālsekretārs Uldis Līkops.

Konferences dalībnieki atskatījās uz LSKJ darbību pēdējo divu gadu posmā kopš iepriekšējās LSKJ konferences 2017. gadā. Tika pārrunāti gan sasniegumi, gan izaicinājumi LSKJ darbības programmās, nodaļu izveidē un stiprināšanā, starptautiskajā sadarbībā, LSKJ padomes darbā un citos jautājumos. Dalībnieki, diskutējot par LSK Stratēģiju 2030, izteica ierosinājumus intensīvāk veidot sadarbību ar mācību iestādēm (tostarp pirmās palīdzības mācīšanu bērnudārzos), kā arī fokusēties uz nodaļu kapacitātes stiprināšanu un kopējo kvalitāti, nevis kvantitāti. Jaunieši izteica arī savu redzējumu par tādiem jautājumiem kā LSKJ attīstība, inovācijas, jauniešu motivācija, jauniešu pienesums LSK, svarīgākās jaunatnes darbinieku īpašības, jauniešu iespējas LSKJ, jauniešiem nepieciešamās aktuālās prasmes.

Konferencē norisinājās LSKJ padomes ārkārtas vēlēšanas, un atklātā balsojumā tika apstiprināti 3 jauni padomes locekļi, kuri bija izvirzījuši savas kandidatūras. Šobrīd LSKJ padome turpina darboties 6 locekļu sastāvā līdz 2021. gadam, kad notiks nākamā LSKJ konference. Konferencē tika ievēlēti arī delegāti LSK konferencei šā gada 29. novembrī. Noslēgumā LSKJ nodaļu pārstāvji un starptautisko projektu dalībnieki prezentēja savus pieredzes stāstus un lielākos panākumus.  

LSKJ padomes sastāvs:

Priekšsēdētāja: Mariona Baltkalne

Padomes locekļi: Ņikita Aleksejevs, Gustavs Brigmanis, Evita Kristiāna Pušpure, Žanis Ovčinko, Alise Roga.

Tev varētu arī interēsēt:

Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

04.jūnijā 2020 Jaunieši
Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

03.jūnijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības.

Motivācijas programma Rīgas reģionā sniedza iespēju 55 personām noticēt pārmaiņām un uzlabot savus dzīves apstākļus

03.jūnijā 2020 Sociālais atbalsts
55 personas saņēma profesionālu sociālo darbinieku, juristu, psihologu un citu profesionāļu palīdzību.

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: 13 soļi bērniem un jauniešiem drošai vasarai

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: bērni, jaunieši, pavadiet vasaru droši, ievērojot 13 pavisam vienkāršus soļus,

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu!