Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši

No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem.

Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” komandai par iedvesmas stāstiem un vadītajām mācību darbnīcām.

Paldies īpašajiem pasākuma viesiem, Mārai Zīliņai no Rēzeknes mākslas skolas, Agnesei Zīrai un mūzikas  grupai “Baritoni” par dalīšanos ar iedvesmojošiem stāstiem, prasmēm un talantiem ar LSKJ jauniešiem. 

Tāpat, sakām paldies brīvprātīgajiem, kas palīdzēja organizēt apmācības, visiem dalībniekiem, Latgales komitejai un Rēzeknes Poļu ģimnāzijai par silto uzņemšanu!

Katru gadu LSKJ nodaļu pārstāvji 3 – 4 reizes gadā satiekas apmācībās vienas vai vairāku dienu garumā, tādējādi izvērtējot līdz šim paveikto un iegūstot papildus idejas un zināšanas turpmākajam darbam savā reģionā. Apmācības dod iespēju ne tikai satikties un paskatīties uz savu darbu no cita skatupunkta, bet arī ļauj satikt savu “otro ģimeni” un stiprina piederības sajūtu Sarkanā Krusta kustībai.

2019. gadā LSKJ darbojās 15 nodaļās dažādās Latvijas vietas. Minētais skaits regulāri mainās. Jauniešiem ir iespēja dibināt jaunas nodaļas un pievienoties citām, piemēram, uzsākot studijas citā pilsētā. Ja arī Tu vēlies savā reģionā dibināt un vadīt LSKJ nodaļu un pievienoties komandai veicot humāno darbu, raksti mums un brauksim ciemos!

Kopā varam palīdzēt!

Projekts “Rosība “Burtniekā”” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē̄ Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
Šī̄ publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā̄ ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Pieejams pārskats par Sarkanā Krusta kapacitāti saistībā ar reaģēšanu ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā

Aicinām iepazīties ar informatīvu pārskatu par Sarkanā Krusta kapacitāti saistībā ar reaģēšanu ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā un sadarbību ar valsts institūcijām.

Iepirkšanās centrs “Olimpia” ziedo siltas maltītes LSK patversmei

01.aprīlī 2020 Sociālie centri
Pateicoties Iepirkšanās centra “Olimpia” ēdināšanas zonas kafejnīcu un restorānu ziedojumam, siltas maltītes nogādātas biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” patversmei Rīgā, kurā ik dienu uzturas vairāk kā 100 cilvēku. Siltās maltītes palīdz klientu pārvietošanās nepieciešamības ierobežošanai, kas ir būtiski #paliecmājās nodrošināšanai COVID-19 vīrusa izplatības apstākļos. Paldies Iepirkšanās centram “Olimpia”, “Huan Qui”, “Tikai Karotes” un “Workland Latvia”! 🙏

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.