Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši

No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem.

Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” komandai par iedvesmas stāstiem un vadītajām mācību darbnīcām.

Paldies īpašajiem pasākuma viesiem, Mārai Zīliņai no Rēzeknes mākslas skolas, Agnesei Zīrai un mūzikas  grupai “Baritoni” par dalīšanos ar iedvesmojošiem stāstiem, prasmēm un talantiem ar LSKJ jauniešiem. 

Tāpat, sakām paldies brīvprātīgajiem, kas palīdzēja organizēt apmācības, visiem dalībniekiem, Latgales komitejai un Rēzeknes Poļu ģimnāzijai par silto uzņemšanu!

Katru gadu LSKJ nodaļu pārstāvji 3 – 4 reizes gadā satiekas apmācībās vienas vai vairāku dienu garumā, tādējādi izvērtējot līdz šim paveikto un iegūstot papildus idejas un zināšanas turpmākajam darbam savā reģionā. Apmācības dod iespēju ne tikai satikties un paskatīties uz savu darbu no cita skatupunkta, bet arī ļauj satikt savu “otro ģimeni” un stiprina piederības sajūtu Sarkanā Krusta kustībai.

2019. gadā LSKJ darbojās 15 nodaļās dažādās Latvijas vietas. Minētais skaits regulāri mainās. Jauniešiem ir iespēja dibināt jaunas nodaļas un pievienoties citām, piemēram, uzsākot studijas citā pilsētā. Ja arī Tu vēlies savā reģionā dibināt un vadīt LSKJ nodaļu un pievienoties komandai veicot humāno darbu, raksti mums un brauksim ciemos!

Kopā varam palīdzēt!

Projekts “Rosība “Burtniekā”” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē̄ Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
Šī̄ publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā̄ ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

04.jūnijā 2020 Jaunieši
Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

03.jūnijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības.

Motivācijas programma Rīgas reģionā sniedza iespēju 55 personām noticēt pārmaiņām un uzlabot savus dzīves apstākļus

03.jūnijā 2020 Sociālais atbalsts
55 personas saņēma profesionālu sociālo darbinieku, juristu, psihologu un citu profesionāļu palīdzību.

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: 13 soļi bērniem un jauniešiem drošai vasarai

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: bērni, jaunieši, pavadiet vasaru droši, ievērojot 13 pavisam vienkāršus soļus,

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu!