Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ Daugavpils nodaļas jaunietes dodas palīgā sirmgalvei

15.augustā 2019 Jaunieši 1

6. augustā LSK Daugavpils jauniešu nodaļas jaunietes devās pie kādas kundzes cienījamā vecumā un palīdzēja uzkopt viņas dzīvokli un nomazgāt logus. Dažas dienas atpakaļ nodaļa saņēma sievietes lūgumu viņas dzīvoklī nomazgāt logus, jo pati, veselības stāvokļa dēļ, to nevar izdarīt.

Lepojamies ar mūsu atsaucīgajām, mīļajām un sirsnīgajām jaunietēm Daugavpilī, kuras atsaucās, devās palīgā un iepriecināja sirmgalvi.

“Kamēr esam jauni un spēcīgi, darīsim labos darbus un vairosim labo šajā pasaulē!”, teica izpalīdzīgās jaunietes.

Tev varētu arī interēsēt:

Eiropas Savienības SK valstu kopsapulcē LSK plāno jaunus projektus

29.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība
Visu 27 ES valstu SK kolēģi dalījās savā pieredzē, īstenojot sociālās palīdzības un integrācijas projektus.

Klientu apciemošana LSK sociālajos centros uz laiku aizliegta

Iedzīvotāju veselība un drošība ir LSK prioritāte. LSK sociālās aprūpes un rehabilitācijas centros izsludināta karantīna.

LSK Latgales komiteja nogādā humāno palīdzību “Rasas pērlēs”

22.oktobrī 2020 Komitejas
18.oktobrī LSK Latgales komiteja viesojās Latgales reģionālajā atbalsta centrā “Rasas pērles” nogādājot humāno palīdzību.

LSKJ Rēzeknē organizē interaktīvu nodarbību par HIV

22.oktobrī 2020 Uncategorized
16. oktobrī LSK Latgales komitejas Jaunatnes nodaļas vadītāja Eva Rubene viesojās Latgales reģionālajā atbalsta centrā "Rasas pērles" ar interaktīvu un izzinošu nodarbību "HIV un Es? Kāds sakars?". 

LSKJ viesojas Rēzeknes 2. vidusskolā

22.oktobrī 2020 Uncategorized
7. oktobrī LSK Latgales komitejas Jaunatnes nodaļas vadītāja Eva viesojās Rēzeknes 2.vidusskolā.

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu saņēmuši 53 patvēruma meklētāji, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

2020. gada septembrī, īstenojot SIF projekta "Dažādības veicināšana" aktivitāti, LSK sociālais darbinieks un sociālie mentori nodrošināja palīdzību patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu.