Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Valkas komitejā noritējis pasākums par veselību un ārstniecības augiem

14.novembrī 2017 Uncategorized

Ziņa publicēta 14.11.2017.

8. novembrī LSK Valkas komiteja iedzīvotājiem rīkoja nodarbību par veselību un ārstniecības augiem. Interesenti devās ekskursijā uz Vaidas pagasta “Silakalniem”; ekskursija tika rīkota projekta ‘Esi aktīvs ceļo aktīvi 2017.gadā” ietvaros.

Nodarbības laikā apmeklētāji varēja uzzināt par ārstniecības augu vākšanu, sagatavošanu tējām, ziedēm, sīrupiem, tinktūrām un augu optimālo vākšanas laiku. Tāpat, ikviens varēja piedalīties praktiskās klinģerīšu ziedes gatavošanas darbnīcā. Kopīgi tika pagatavots arī veselības kokteilis no piparmētras un citrona.

Dažādus gatavos  produktus un tējas klausītāji varēja iegādāties, lai stiprinātu savu un tuvinieku veselību.

Daudzus sīrupus un tinktūras  nodarbības laikā varēja degustēt  un uzzināt  par to pareizu lietošanu. Nodarbība ilga aptuveni 5 stundas un to vadīja populārā ārstniecību augu pazinēja Zeltīte Kaviere.

20171108_AugunodarbībaValkā

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …