Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Valkas komitejā noritējis pasākums par veselību un ārstniecības augiem

14.novembrī 2017 Uncategorized

Ziņa publicēta 14.11.2017.

8. novembrī LSK Valkas komiteja iedzīvotājiem rīkoja nodarbību par veselību un ārstniecības augiem. Interesenti devās ekskursijā uz Vaidas pagasta “Silakalniem”; ekskursija tika rīkota projekta ‘Esi aktīvs ceļo aktīvi 2017.gadā” ietvaros.

Nodarbības laikā apmeklētāji varēja uzzināt par ārstniecības augu vākšanu, sagatavošanu tējām, ziedēm, sīrupiem, tinktūrām un augu optimālo vākšanas laiku. Tāpat, ikviens varēja piedalīties praktiskās klinģerīšu ziedes gatavošanas darbnīcā. Kopīgi tika pagatavots arī veselības kokteilis no piparmētras un citrona.

Dažādus gatavos  produktus un tējas klausītāji varēja iegādāties, lai stiprinātu savu un tuvinieku veselību.

Daudzus sīrupus un tinktūras  nodarbības laikā varēja degustēt  un uzzināt  par to pareizu lietošanu. Nodarbība ilga aptuveni 5 stundas un to vadīja populārā ārstniecību augu pazinēja Zeltīte Kaviere.

20171108_AugunodarbībaValkā

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši apciemo Bērnu slimnīcu

27.februārī 2020 Jaunieši
19. februārī LSKJ Daugavpils nodaļas jaunieši apciemoja Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas.

Noslēdzies Daugavpils pilsētas komitejas rīkotais fotokonkurss “Tavs mirklis”

27.februārī 2020 Uncategorized
No 10. līdz 14. februārim Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā, Daugavpils 17.vidusskolā, Daugavpils 12.vidusskolā, Daugavpils 10.vidusskolā un Daugavpils Valsts ģimnāzijā LSK Daugavpils pilsētas komiteja organizēja Valentīna dienai veltītu konkursu “Katrs mirklis”. Pasākuma mērķis bija aktualizēt Valentīna dienu, ļaut jauniešiem vairāk uzzināt par LSK. Tāpat, konkursa ietvaros skolēniem bija iespēja uzņemt fotogrāfijas īpaši izveidotā fotorāmī, uz kura attēloti …

Norisinājusies projekta “Viena dzīvība” dalībnieku tikšanās

27.februārī 2020 Komitejas
17. februārī Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centrā notika projekta "Viena dzīvība"  dalībnieku informatīvā tikšanās.

LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību

27.februārī 2020 Komitejas
LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību.

LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA

26.februārī 2020 Uncategorized
LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA 28. FEBRUĀRĪ, RĪGĀ, ŠARLOTES IELĀ 1B

Austrālijas Sarkanajam Krustam pārskaitīti finansiālie ziedojumi no Latvijas

21.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Saistībā ar nepieciešamo palīdzību cietušajiem uguns postījumos Austrālijā, esam pārskaitījuši Austrālijas Sarkanajam Krustam finansiālo palīdzību. Tā sastāv no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) ziedojumu kontā saņemtajiem iedzīvotāju ziedojumiem, LR Ārlietu ministrijas izdalītiem un LSK līdzekļiem.