Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK SAC “Stūrīši” iegūst balvu par teritorijas atjaunošanu

13.oktobrī 2020 Komitejas

2. oktobrī Talsu tautas namā notika Talsu novada pašvaldības rīkotā konkursa “Radi Talsu novadam!” apbalvošanas ceremonija. Tā iesākās kā mierpilna upe un noslēdzās kā emociju okeāns. Šajā gadā konkursam “Talsu bruncī ieaustie” mainīts nosaukums, un tas kļuvis par “Radi Talsu novadam!”. 

Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldes 11 nominācijās bija izvirzījušas 56 pretendentus. Uzvarētājiem tika pasniegta pašvaldības Piederības balva, goda plāksne, dāvanu karte pasākumu apmeklēšanai un Talsu novada pašvaldības un Talsu fotokluba radītais kopprodukts – fotogrāmata “Pa ceļam”.

“Degradētas teritorijas atjaunošanas” titulu izcīnīja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komitejas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Stūrīši” Laidzes pagastā. Sociālās aprūpes centrs “Stūrīši” nodrošina ne vien sabiedrībā nepieciešamus aprūpes pakalpojumus, bet līdztekus vienmēr domā par vides labiekārtošanu. Centrs atvērts kopš 2008. gada (piesaistīti arī projektu līdzekļi). Teritorijā izveidota pastaigu taka, uzstādīti soliņi, lapene, šūpoles, ierīkots apgaismojums un ugunskura vieta, apdzīvots īpašais sajūtu dārzs.

 

Tev varētu arī interēsēt:

COVID-19: aktualizēta informācija par valdības lēmumu saistībā ar vīrusa izplatības ierobežošanu

Balstoties uz Veselības ministrijas publiski sniegto informāciju, esam izveidojuši uzskates materiālus saistībā ar valdības lēmumu saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem. 

Radio “PIECI.LV”: stāsts par cerību un brīvprātīgo darbu LSK

19.oktobrī 2020 Jaunieši
12. oktobrī radio “PIECI.LV” ēterā izskanēja raidījuma “Kā ir būt” 6. epizode, kurā viesojās LSKJ vadītāja Sigita Skujiņa. Raidījuma tēma ir cerība – tajā diskutēts, kas ir cerība, kur tā rodas.

Karlīna Caune: jābeidz kautrēties par mēnešreizēm (Delfi.lv)

19.oktobrī 2020 Sociālais atbalsts
Kampaņa #ZiedoMeitenēm: portāla "Delfi" raksts "Jābeidz kautrēties par mēnešreizēm! Īpašā akcijā trūcīgām meitenēm ziedos higiēnas preces"

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

19.oktobrī 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 19.10.2020.

Turpinās palīdzības sniegšana Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem

16.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība
Palīdzība cietušajiem tiek nodrošināta joprojām.

LSK piedalās Latvijas Jaunatnes padomes 28. dzimšanas dienas atzīmēšanā

16.oktobrī 2020 Jaunieši
Atzīmējot Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) 28. dzimšanas dienu, jaunatnes organizācijas 25. septembrī tika aicinātas piedalīties LJP organizētā forumā.