Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Rēzeknes komiteja saņem ziedojumu no Norvēģijas SK

23.maijā 2016 Komitejas 1

Laikā no 20. līdz 22. maijam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Rēzeknes komitejā bija ieradušies Norvēģijas Sarkanā Krusta Opplandes apgabala Bagn nodaļas pārstāvji. Norvēģu kolēģi LSK Rēzeknes komitejai bija sarūpējuši humānās palīdzības kravu – 13 gultas, 5 naktsskapīšus, gultas veļu, segas un apģērbus. Saņemtā palīdzība tiks izdalīta Rēzeknes pilsētas un novada trūcīgajiem iedzīvotājiem, pansionātiem, taču daļa paliks LSK Rēzeknes komitejas nomas punktā.

Savukārt, pateicoties Norvēģijas SK ziedotajiem EUR 800,00, tiks iegādāti jauni matrači. LSK saka PALDIES Norvēģijas SK Bagn nodaļas vadītājam un komandai par sadarbību.

Tāpat, LSK izsaka pateicību Valsts robežsardzes koledžas 1. un 2. rotas kadetiem par atsaucību un palīdzību humānās palīdzības kravas izkraušanā, koledžas direktora vietniekam un rotas komandierim par darba organizēšanu un atbalstu. Sakām paldies arī LSK Rēzeknes komitejas darbiniekiem un brīvprātīgajiem.

HP_maijs_bilde - Copy

KOPĀ VARAM PALĪDZĒT!

 

Ziņa publicēta 23.05.2016.

Tev varētu arī interēsēt:

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu! 

Noslēdzies LSKJ projekts “ROSĪBA “”BURTNIEKĀ””

25.maijā 2020 Projekti
Veiksmīgi noslēdzies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) projekts “Rosība Burtniekā”. Tā mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu radošumu un pašpārliecinātību, organizējot radošas aktivitātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īslaicīgās uzturēšanās mītnē (ĪUM) “Burtnieks”, popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū Latvijā, sniedzot iespēju praktiski iesaistīties un veidojot informatīvu materiālu par LSKJ darbību. Deviņu mēnešu laikā LSKJ Rīgas …

Paldies par atbalstu palīdzības sniegšanā COVID-19 apstākļos!

25.maijā 2020 Veselības veicināšana
Kā tiek ziņots, COVID-19 koronavīrusa izplatība Latvijā un daudzviet pasaulē mazinās.

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: pieteikšanās sākusies

25.maijā 2020 Uncategorized
Sākot ar 2020. gada 25. maiju biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” atsāk pirmās palīdzības nodarbības.  Aicinām pieteikties apmācībām, kas notiks jau šonedēļ: 28. un 29. maijā, Rīgā, Šarlotes ielā 1B (3. stāvā).  Pieteikšanās pa tālr. +371 27834274.  Plašāka informācija par LSK Pirmās palīdzības programmu pieejama ŠEIT!  

Daugavpils jaunieši čakli strādājuši, piedaloties Lielajā Talkā!

25.maijā 2020 Jaunieši
Paldies visiem, kas piedalījās šajā akcijā par spīti šī brīža situācijai valstī un pasaulē!