Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās NATO apmācībās reaģēšanai ārkārtas situācijās

Ziņa publicēta: 24.07.2017.

Starptautiskās Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) misija ir nodrošināt humāno aizsardzību un palīdzību bruņotu konfliktu un citu vardarbības situāciju upuriem. Tā rīkojas, reaģējot uz ārkārtas situācijām, un tajā pašā laikā veicina starptautisko humanitāro tiesību ievērošanu un to īstenošanu valstu tiesību aktos. Sarkanā Krusta nacionālās biedrības visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, strādā, balstoties uz humānisma principiem, miera laikā īsteno preventīvas darbības miera saglabāšanai un nemieru gadījumos – palīdzības sniegšanai ārkārtas situācijās.

Šī gada jūnijā LSK piedalījās NATO organizētās mācībās Polijā saistībā ar sagatavotību ārkārtas situācijām. Mācību laikā notika konfliktsituācijas imitācijas spēle. LSK Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas koordinators Lauris Mainieks apmācību laikā dalībniekiem izklāstīja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) darbību un iespējamo palīdzības organizēšanu konfliktā cietušiem civiliedzīvotājiem. Spēles ietvaros notika tikšanās ar NATO spēku pārstāvjiem, kuru laikā tika apspriests, kā LSK organizēts konvojs ar humāno palīdzību varētu nonākt Igaunijas teritorijā. Tikšanās laikā L. Mainieks nodeva ICRC kontaktinformāciju, plānoja konvoja maršrutu un laika grafiku.

Foto no publiski pieejamas informācijas.

Tev varētu arī interēsēt:

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu! 

Noslēdzies LSKJ projekts “ROSĪBA “”BURTNIEKĀ””

25.maijā 2020 Projekti
Veiksmīgi noslēdzies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) projekts “Rosība Burtniekā”. Tā mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu radošumu un pašpārliecinātību, organizējot radošas aktivitātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īslaicīgās uzturēšanās mītnē (ĪUM) “Burtnieks”, popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū Latvijā, sniedzot iespēju praktiski iesaistīties un veidojot informatīvu materiālu par LSKJ darbību. Deviņu mēnešu laikā LSKJ Rīgas …

Paldies par atbalstu palīdzības sniegšanā COVID-19 apstākļos!

25.maijā 2020 Veselības veicināšana
Kā tiek ziņots, COVID-19 koronavīrusa izplatība Latvijā un daudzviet pasaulē mazinās.

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: pieteikšanās sākusies

25.maijā 2020 Uncategorized
Sākot ar 2020. gada 25. maiju biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” atsāk pirmās palīdzības nodarbības.  Aicinām pieteikties apmācībām, kas notiks jau šonedēļ: 28. un 29. maijā, Rīgā, Šarlotes ielā 1B (3. stāvā).  Pieteikšanās pa tālr. +371 27834274.  Plašāka informācija par LSK Pirmās palīdzības programmu pieejama ŠEIT!  

Daugavpils jaunieši čakli strādājuši, piedaloties Lielajā Talkā!

25.maijā 2020 Jaunieši
Paldies visiem, kas piedalījās šajā akcijā par spīti šī brīža situācijai valstī un pasaulē!