Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās Latvijas Jaunatnes Padomes kongresā Ventspilī

11.martā 2020 Jaunieši

7. martā biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kā asociētais biedrs, piedalījās Latvijas Jaunatnes Padomes (LJP) organizētajā kongresā Ventspilī, kur notika diskusijas par jaunatnes likuma grozījumu izstrādi, kā arī tika izvirzīti galvenie LJP attīstības komitejas darba punkti.

Ja LJP izstrādātie likuma grozījumi tiks apstiprināti, arī biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” būs iespēja pretendēt uz valsts budžeta finansējumu Valsts programmas ietvaros kā organizācijai, kas veic darbu ar jaunatni.

Kongresu organizēja Latvijas Jaunatnes Padome, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas programmai un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstam. Paldies Ventspils Jauniešu mājai par silto uzņemšanu.

Kongresā piedalījās tādas dalīborganizācijas kā Latvijas skauti un gaidas, Latvijas Mazpulki – Latvian 4H, Klubs “Māja”, Attīstības fabrika, Piedzīvojumu Gars, Nītaureņi, Trepes, Post Scriptum, Jasma, Jaunie Vanagi, ESN Rīga, Protests, Jaunatnes smaidam, YOUPulss, Papardes zieds, Saldus Jauniešu Dome “Es un Mēs”, Avantis, BJC “Dari Vari”.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Pieejams pārskats par Sarkanā Krusta kapacitāti saistībā ar reaģēšanu ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā

Aicinām iepazīties ar informatīvu pārskatu par Sarkanā Krusta kapacitāti saistībā ar reaģēšanu ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā un sadarbību ar valsts institūcijām.

Iepirkšanās centrs “Olimpia” ziedo siltas maltītes LSK patversmei

01.aprīlī 2020 Sociālie centri
Pateicoties Iepirkšanās centra “Olimpia” ēdināšanas zonas kafejnīcu un restorānu ziedojumam, siltas maltītes nogādātas biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” patversmei Rīgā, kurā ik dienu uzturas vairāk kā 100 cilvēku. Siltās maltītes palīdz klientu pārvietošanās nepieciešamības ierobežošanai, kas ir būtiski #paliecmājās nodrošināšanai COVID-19 vīrusa izplatības apstākļos. Paldies Iepirkšanās centram “Olimpia”, “Huan Qui”, “Tikai Karotes” un “Workland Latvia”! 🙏

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.