Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību

16.februārī 2020 Komitejas

7. februārī bērnu klubā “Rugeļi” Daugavpilī LSK Daugavpils pilsētas komiteja organizēja izglītojošu un atraktīvu pasākumu “Veselība+” bērniem par drošības un veselības veicināšanas tematiku. Pasākuma laikā notika izglītojošas diskusijas, spēles un citas aktivitātes. 

“Veselība +”. Pasākuma mērķis bija pastāstīt bērniem par drošību un veselības nostiprināšanu, kopumā ļoti nozīmīgu informāciju devām audzēkņiem no bērnu kluba “Rugeļi”. Bērni ļoti aktīvi darbojās – atbildēja uz jautājumiem, diskutēja, spēlēja līdzi. Bija prieks piedalīties un pavadīt laiku ar bērniem!

19. februārī jaunieši no LSK Daugavpils pilsētas komitejas devās uz bērnu klubu „Sudraba avoti” Daugavpilī un deva iespēju bērniem papildināt zināšanas par drošību, tai skaitā, pavasara un vasaras brīvdienās. Tāpat, tika spēlētas komandu saliedējošas spēles un sniegta informācija par dažādām profesijām, kuras iespējams apgūt Daugavpilī. 

Kopā pasākumā piedalījās 7 bērnu komandas no dažādiem klubā īstenotajiem pulciņiem. 

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …