Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne ieguvusi papildus zināšanas starptautiskās jaunatnes darbinieku apmācībās Berlīnē

02.janvārī 2020 Jaunieši

No 2019. gada 3. līdz 9. novembrim Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa, ar Latvijas Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras un SLATO atbalstu, piedalījās starptautiskās jaunatnes darbinieku apmācībās “Learning to Fly! Training course on Fasilitation of Learning in Youth work” (tulk. “Mācāmies lidot! Apmācības kurss par mācīšananās vadību darbā ar jaunatni”) Berlīnē, Vācijā.

Apmācībās dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm papildināja zināšanas un prasmes par šādiem aktuāliem tematiem:

  • Jaunieša mācīšanās procesa vadīšana (fasilitēšana) neformālajā izglītībā;
  • Jaunietim droša, mācīšanos sekmējoša vide neformālajā izglītībā;
  • Jaunieša motivācija neformālajā izglītībā;
  • Jaunieša radošums, uzņēmīgums, atbildība;
  • Jaunieša līdzdalības un iesaistīšanās pakāpes, mehānismi un metodes jaunatnes darbā;
  • Jaunatnes darbinieka profils, izaicinājumi un profesionalitāte;
  • Nacionāla un starptautiska līmeņa jaunatnes projekti kā efektīvs rīks darbā ar jauniešiem neformālajā izglītībā;
  • Brīvprātīgais darbs kā rīks jaunieša attīstībā.

Iegūtā pieredze un modeļi tiek izmantoti tālākā darbā ar Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļām un brīvprātīgajiem – jauniešiem, kas iesaistās Latvijas Sarkanajā Krustā visā Latvijas teritorijā. Turklāt, esam atvērti sadarboties ar skolām un jauniešu centriem, kas ir laipni lūgti aicināt ciemos LSKJ pārstāvjus, lai vairāk uzzinātu par jaunatnes jomu, neformālo izglītību un projektiem.

Paldies Latvijas Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai un SLATO par iespēju un atbalstu piedalīties dažādās apmācībās un attīstīt jaunatnes jomu un brīvprātīgo darbu Latvijā!

🌍❗️Iespēja skolām, jauniešu centriem un sabiedrībā aktīviem jauniem cilvēkiem visā Latvijā papildināt savas zināšanas un prasmes:

Vai Tu jau darbojies jaunatnes jomā Latvijā un Eiropā vai gatavojies to darīt? Vai Tev ir jautājumi par to kā, ko, kāpēc strādāt ar jauniešiem, neatkarīgi no tā, vai esi pats jaunietis (13-30 gadi) vai strādā ar jauniešiem? Vai Tu vēlies uzzināt, kā kļūt prasmīgākam, profesionālākam, produktīvākam, iedvesmojošākam, ietekmīgākam, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā un Eiropā? Ja kāds no  tematiem Tev ir aktuāls, ja vēlies iesaistīties vienā no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, raksti mums uz youth@redcross.lv vai zvani pa tālr. +371 67336653 un mēs Tev palīdzēsim! Esam gatavi doties uz Tavu skolu vai jauniešu centru, lai vari uzzināt klātienē par iespēju veidot Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļu Tavā pilsētā, pagastā, skolā un ietekmēt notikumus sev apkārt!

Tev varētu arī interēsēt:

Decembrī sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu saņēmuši 90 patvēruma meklētāji, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Decembrī sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu saņēmuši 90 patvēruma meklētāji, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Filipīnu Sarkanais Krusts sniedz palīdzību no Tālas vulkāna reģiona evakuētajiem tūkstošiem cilvēku

Filipīnu Sarkanais Krusts sniedz palīdzību no Tālas vulkāna reģiona evakuētajiem tūkstošiem cilvēku

LSK Bauskas novada “Aprūpe mājās” darbinieki klientiem nogādājuši Ziemassvētku dāvaniņas

14.janvārī 2020 Sociālais atbalsts
LSK Bauskas novada "Aprūpe mājās" darbinieki klientiem nogādājuši Ziemassvētku dāvaniņas

Pieejams pirmās palīdzības apmācību grafiks Rīgas centrā februārim

14.janvārī 2020 Pirmā palīdzība
Pieejams PIRMĀS PALĪDZĪBAS APMĀCĪBU GRAFIKS nodarbībām Rīgas centrā februārim! Detalizētāka informācija pieejama ŠEIT: http://www.redcross.lv/darbibas-jomas-2/pirma-palidziba/pirmas-palidzibas-apmaciba-2/ Lai uzzinātu par pirmās palīdzības apmācību iespējām citviet Latvijā, aicinām sazināties ar attiecīgo biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” komiteju!

Irānas Sarkanais Pusmēness sniedz palīdzību Irānā nogāzušās Ukrainas pasažieru lidmašīnas notikuma vietā

Irānas Sarkanais Pusmēness sniedz palīdzību Irānā nogāzušās Ukrainas pasažieru lidmašīnas notikuma vietā

Sarkanais Krusts palīdz Austrālijas ugunsgrēku izpostītajās vietās

Sarkanais Krusts palīdz Austrālijas ugunsgrēku izpostītajās vietās