Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne ieguvusi papildus zināšanas starptautiskās jaunatnes darbinieku apmācībās Berlīnē

02.janvārī 2020 Jaunieši

No 2019. gada 3. līdz 9. novembrim Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa, ar Latvijas Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras un SLATO atbalstu, piedalījās starptautiskās jaunatnes darbinieku apmācībās “Learning to Fly! Training course on Fasilitation of Learning in Youth work” (tulk. “Mācāmies lidot! Apmācības kurss par mācīšananās vadību darbā ar jaunatni”) Berlīnē, Vācijā.

Apmācībās dalībnieki no dažādām Eiropas valstīm papildināja zināšanas un prasmes par šādiem aktuāliem tematiem:

  • Jaunieša mācīšanās procesa vadīšana (fasilitēšana) neformālajā izglītībā;
  • Jaunietim droša, mācīšanos sekmējoša vide neformālajā izglītībā;
  • Jaunieša motivācija neformālajā izglītībā;
  • Jaunieša radošums, uzņēmīgums, atbildība;
  • Jaunieša līdzdalības un iesaistīšanās pakāpes, mehānismi un metodes jaunatnes darbā;
  • Jaunatnes darbinieka profils, izaicinājumi un profesionalitāte;
  • Nacionāla un starptautiska līmeņa jaunatnes projekti kā efektīvs rīks darbā ar jauniešiem neformālajā izglītībā;
  • Brīvprātīgais darbs kā rīks jaunieša attīstībā.

Iegūtā pieredze un modeļi tiek izmantoti tālākā darbā ar Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļām un brīvprātīgajiem – jauniešiem, kas iesaistās Latvijas Sarkanajā Krustā visā Latvijas teritorijā. Turklāt, esam atvērti sadarboties ar skolām un jauniešu centriem, kas ir laipni lūgti aicināt ciemos LSKJ pārstāvjus, lai vairāk uzzinātu par jaunatnes jomu, neformālo izglītību un projektiem.

Paldies Latvijas Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai un SLATO par iespēju un atbalstu piedalīties dažādās apmācībās un attīstīt jaunatnes jomu un brīvprātīgo darbu Latvijā!

🌍❗️Iespēja skolām, jauniešu centriem un sabiedrībā aktīviem jauniem cilvēkiem visā Latvijā papildināt savas zināšanas un prasmes:

Vai Tu jau darbojies jaunatnes jomā Latvijā un Eiropā vai gatavojies to darīt? Vai Tev ir jautājumi par to kā, ko, kāpēc strādāt ar jauniešiem, neatkarīgi no tā, vai esi pats jaunietis (13-30 gadi) vai strādā ar jauniešiem? Vai Tu vēlies uzzināt, kā kļūt prasmīgākam, profesionālākam, produktīvākam, iedvesmojošākam, ietekmīgākam, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā un Eiropā? Ja kāds no  tematiem Tev ir aktuāls, ja vēlies iesaistīties vienā no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, raksti mums uz youth@redcross.lv vai zvani pa tālr. +371 67336653 un mēs Tev palīdzēsim! Esam gatavi doties uz Tavu skolu vai jauniešu centru, lai vari uzzināt klātienē par iespēju veidot Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes nodaļu Tavā pilsētā, pagastā, skolā un ietekmēt notikumus sev apkārt!

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …