Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Ārstu biedrības konsultatīvais tālrunis ārstiem

Saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu un palīdzības sniegšanu emocionāls atbalsts nepieciešams arī ārstiem! Latvijas Ārstu biedrība piedāvā konsultatīvo tālruni, lai sniegtu profesionālu un arī cilvēcisku atbalstu ārstiem. Mobilais tālruņa numurs ir 29335984, pieejams katru darbadienu no plkst. 9.00 līdz 17.00. Konsultācijas pa tālruni sniegs LĀB prezidente Dr. Ilze Aizsilniece un Latvijas jaunie ārsti.

“Latvijas mediķi ir pelnījuši mūsu apbrīnu un visa veida atbalstu, jo pašlaik cīnās par Latvijas sabiedrības veselību un valsts ilgtspēju, tāpēc mūsu pienākums ir sniegt viņiem nepārtrauktu atbalstu un jaunāko informāciju, lai viņi spētu pasargāt sevi un palīdzēt pacientiem,” uzsver LĀB prezidente Ilze Aizsilniece. Vairāk informācijas ŠEIT.

Tev varētu arī interēsēt:

Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

04.jūnijā 2020 Jaunieši
Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

03.jūnijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības.

Motivācijas programma Rīgas reģionā sniedza iespēju 55 personām noticēt pārmaiņām un uzlabot savus dzīves apstākļus

03.jūnijā 2020 Sociālais atbalsts
55 personas saņēma profesionālu sociālo darbinieku, juristu, psihologu un citu profesionāļu palīdzību.

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: 13 soļi bērniem un jauniešiem drošai vasarai

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: bērni, jaunieši, pavadiet vasaru droši, ievērojot 13 pavisam vienkāršus soļus,

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu!