Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Labie darbi, gaidot Ziemassvētkus LSK Preiļu komitejā

30.decembrī 2019 Komitejas

Ziemassvētku laiks, labdarības laiks ir īstais brīdis, lai mācītos apzināties, ka patiesam priekam nav vajadzīga ne liela bagātība, ne dārgas dāvanas, bieži pietiek ar labu nodomu un siltu sirdi.

Gatavojoties pasākumiem, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejā valdīja radoša gaisotne un vēlme darboties kopā. Radošajās darbnīcās tika darināti eglīšu rotājumI un dekorācijas, apsveikuma kartiņas un dāvanas.


19. decembrī Riebiņu vidusskolas skolēni un skolotāji devās dāvāt prieku Sociālā aprūpes centra “Rušona” iemītniekiem un darbiniekiem. Šajā dienā centrā notika kopīga dziedāšana, skanīga muzicēšana, dzejoļu un anekdošu lasīšana, dāvaniņu pasniegšana. Centra iemītniekiem šāds iepriecinājums ir ļoti svarīgs, jo daudzi no viņiem centrā mitinās jau ļoti ilgu laiku. Seniorus ar gaidāmajiem ziemas saulgriežu un gadu mijas svētkiem sveica arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejas priekšsēdētāja Ineta Anspoka, vēlot veselību, izturību un možu garu ik dienu. Gandarījums par pasākumu bija ne tikai tā klausītājiem, bet arī jauniešiem, kuri uzstājās, paužot prieku par jauko uzņemšanu un senioru patiesajām emocijām.

Kopā tika sveikti 38 centra iemītnieki un 15 tā darbinieki. 


Tāpat, 19. decembrī tika sagatavoti Ziemassvētku rotājumi Riebiņu katoļu draudzes baznīcai, lai tie priecētu dievkalpojuma apmeklētājus. Sadalījušies grupās, skolēni apciemoja arī pensionētos skolotājus, iepriecinot viņus ar Ziemassvētku sveicienu, dziesmām un dzejoļiem.


20. decembrī tika organizēts pasākums 35 Riebiņu maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem, kura mērķis bija iepriecināt bērnus, kuri bieži vien sastopas ar grūtībām. Arī šoreiz neizpalika interesantas rotaļas ar Ziemassvētku vecīšiem, gardi pīrādziņi, piparkūkas un karstais dzēriens, ar kuru tika pacienāts gan liels gan mazs svētku svinētājs. Bērni saņēma no Ziemassvētku vecīša rokām kāroto dāvaniņu. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās labo darbu darīšanā, līdzcilvēku iepriecināšanā un labo domu vairošanā Preiļu novadā. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …