Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Labie darbi, gaidot Ziemassvētkus LSK Preiļu komitejā

30.decembrī 2019 Komitejas

Ziemassvētku laiks, labdarības laiks ir īstais brīdis, lai mācītos apzināties, ka patiesam priekam nav vajadzīga ne liela bagātība, ne dārgas dāvanas, bieži pietiek ar labu nodomu un siltu sirdi.

Gatavojoties pasākumiem, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejā valdīja radoša gaisotne un vēlme darboties kopā. Radošajās darbnīcās tika darināti eglīšu rotājumI un dekorācijas, apsveikuma kartiņas un dāvanas.


19. decembrī Riebiņu vidusskolas skolēni un skolotāji devās dāvāt prieku Sociālā aprūpes centra “Rušona” iemītniekiem un darbiniekiem. Šajā dienā centrā notika kopīga dziedāšana, skanīga muzicēšana, dzejoļu un anekdošu lasīšana, dāvaniņu pasniegšana. Centra iemītniekiem šāds iepriecinājums ir ļoti svarīgs, jo daudzi no viņiem centrā mitinās jau ļoti ilgu laiku. Seniorus ar gaidāmajiem ziemas saulgriežu un gadu mijas svētkiem sveica arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejas priekšsēdētāja Ineta Anspoka, vēlot veselību, izturību un možu garu ik dienu. Gandarījums par pasākumu bija ne tikai tā klausītājiem, bet arī jauniešiem, kuri uzstājās, paužot prieku par jauko uzņemšanu un senioru patiesajām emocijām.

Kopā tika sveikti 38 centra iemītnieki un 15 tā darbinieki. 


Tāpat, 19. decembrī tika sagatavoti Ziemassvētku rotājumi Riebiņu katoļu draudzes baznīcai, lai tie priecētu dievkalpojuma apmeklētājus. Sadalījušies grupās, skolēni apciemoja arī pensionētos skolotājus, iepriecinot viņus ar Ziemassvētku sveicienu, dziesmām un dzejoļiem.


20. decembrī tika organizēts pasākums 35 Riebiņu maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem, kura mērķis bija iepriecināt bērnus, kuri bieži vien sastopas ar grūtībām. Arī šoreiz neizpalika interesantas rotaļas ar Ziemassvētku vecīšiem, gardi pīrādziņi, piparkūkas un karstais dzēriens, ar kuru tika pacienāts gan liels gan mazs svētku svinētājs. Bērni saņēma no Ziemassvētku vecīša rokām kāroto dāvaniņu. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās labo darbu darīšanā, līdzcilvēku iepriecināšanā un labo domu vairošanā Preiļu novadā. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSKJ aicina uzzināt kā dzīvot zaļāk vienkārši

02.jūlijā 2020 Jaunieši
Katrā jūlija pirmdienā LSKJ jaunieši piedalīsies tiešsaistes intervijās par zaļāku dzīvesveidu.

Noslēdzies projekts “Drosme zināt”: jaunieši piedalās āra treniņā

01.jūlijā 2020 Projekti
Noslēdzies projekts "Drosme zināt": jaunieši piedalās āra treniņā

Pārvērtības piedzīvo LSK Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Skola”

01.jūlijā 2020 Sociālie centri
Projekta ietvaros pārvērtības piedzīvo Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Skola", Talsu novadā.

LSK SAC “Krustceles” klienti atzīmē Vasaras saulgriežu svētkus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā LSK Kurzemes komitejas Sociālās aprūpes centra "Krustceles" iemītnieki atzīmēja Līgo.

SAC “Seda” klienti skanīgi atzīmē Vasaras saulgriežus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā priecīgā un sirsnīgā gaisotnē Līgo svētkus atzīmēja sociālā aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" iemītnieki.