Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Labie darbi, gaidot Ziemassvētkus LSK Preiļu komitejā

30.decembrī 2019 Komitejas

Ziemassvētku laiks, labdarības laiks ir īstais brīdis, lai mācītos apzināties, ka patiesam priekam nav vajadzīga ne liela bagātība, ne dārgas dāvanas, bieži pietiek ar labu nodomu un siltu sirdi.

Gatavojoties pasākumiem, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejā valdīja radoša gaisotne un vēlme darboties kopā. Radošajās darbnīcās tika darināti eglīšu rotājumI un dekorācijas, apsveikuma kartiņas un dāvanas.


19. decembrī Riebiņu vidusskolas skolēni un skolotāji devās dāvāt prieku Sociālā aprūpes centra “Rušona” iemītniekiem un darbiniekiem. Šajā dienā centrā notika kopīga dziedāšana, skanīga muzicēšana, dzejoļu un anekdošu lasīšana, dāvaniņu pasniegšana. Centra iemītniekiem šāds iepriecinājums ir ļoti svarīgs, jo daudzi no viņiem centrā mitinās jau ļoti ilgu laiku. Seniorus ar gaidāmajiem ziemas saulgriežu un gadu mijas svētkiem sveica arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Preiļu komitejas priekšsēdētāja Ineta Anspoka, vēlot veselību, izturību un možu garu ik dienu. Gandarījums par pasākumu bija ne tikai tā klausītājiem, bet arī jauniešiem, kuri uzstājās, paužot prieku par jauko uzņemšanu un senioru patiesajām emocijām.

Kopā tika sveikti 38 centra iemītnieki un 15 tā darbinieki. 


Tāpat, 19. decembrī tika sagatavoti Ziemassvētku rotājumi Riebiņu katoļu draudzes baznīcai, lai tie priecētu dievkalpojuma apmeklētājus. Sadalījušies grupās, skolēni apciemoja arī pensionētos skolotājus, iepriecinot viņus ar Ziemassvētku sveicienu, dziesmām un dzejoļiem.


20. decembrī tika organizēts pasākums 35 Riebiņu maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem, kura mērķis bija iepriecināt bērnus, kuri bieži vien sastopas ar grūtībām. Arī šoreiz neizpalika interesantas rotaļas ar Ziemassvētku vecīšiem, gardi pīrādziņi, piparkūkas un karstais dzēriens, ar kuru tika pacienāts gan liels gan mazs svētku svinētājs. Bērni saņēma no Ziemassvētku vecīša rokām kāroto dāvaniņu. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās labo darbu darīšanā, līdzcilvēku iepriecināšanā un labo domu vairošanā Preiļu novadā. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26