Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”

04.decembrī 2018 Uncategorized

Ziņa publicēta: 04.12.2018.

2018. gada 23. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes Aulā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”.

Pasākumu atklāja LSK Prezidents Viktors Jaksons, visus klātesošos sveicot LSK simtgadē un vēlot ikvienam turpināt darīt labu, nesavtīgi palīdzēt līdzcilvēkiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk.

Pasākuma laikā tika prezentēta filma gan par starptautiskās Sarkanā Krusta kustības rašanos, gan arī par LSK gājumu cauri gadsimtam, sākot no tās dibināšanas 1918. gadā līdz pat mūsdienām. Tāpat, pasākuma apmeklētāji uzzināja, iespējams, līdz šim mazāk dzirdētus vēsturiskus faktus par LSK attīstību, darbības pilnveidošanos un sniegtajiem pakalpojumiem.

Pasākums norisinājās svinīgi sirsnīgā un arī informatīvā noskaņā, demonstrētajai filmai mijoties ar “Latvijas Trīs tenoru” muzikāliem priekšnesumiem.

Tajā piedalījās LSK komiteju, nodaļu, sociālo centru, programmu pārstāvji no visas Latvijas. Tāpat, ar savu klātbūtni pagodināja LSK starptautiskie sadarbības partneri no Vācijas, Norvēģijas un Itālijas Sarkanā Krusta nacionālajām biedrībām, ar kurām LSK veiksmīgi sadarbojas daudzu gadu garumā.

“Paldies ikvienam LSK brīvprātīgajam, biedram, darbiniekam, sadarbības partnerim un draugam par nesavtīgu palīdzību, stipru plecu, cerību un atbalstu. Lai mums kopā vēl daudzu labu darbu piepildīti nākamie 100 un vairāk gadi. Kopā varam palīdzēt!”, tā Viktors Jaksons, LSK Prezidents.

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …