Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”

04.decembrī 2018 Uncategorized

Ziņa publicēta: 04.12.2018.

2018. gada 23. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes Aulā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”.

Pasākumu atklāja LSK Prezidents Viktors Jaksons, visus klātesošos sveicot LSK simtgadē un vēlot ikvienam turpināt darīt labu, nesavtīgi palīdzēt līdzcilvēkiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk.

Pasākuma laikā tika prezentēta filma gan par starptautiskās Sarkanā Krusta kustības rašanos, gan arī par LSK gājumu cauri gadsimtam, sākot no tās dibināšanas 1918. gadā līdz pat mūsdienām. Tāpat, pasākuma apmeklētāji uzzināja, iespējams, līdz šim mazāk dzirdētus vēsturiskus faktus par LSK attīstību, darbības pilnveidošanos un sniegtajiem pakalpojumiem.

Pasākums norisinājās svinīgi sirsnīgā un arī informatīvā noskaņā, demonstrētajai filmai mijoties ar “Latvijas Trīs tenoru” muzikāliem priekšnesumiem.

Tajā piedalījās LSK komiteju, nodaļu, sociālo centru, programmu pārstāvji no visas Latvijas. Tāpat, ar savu klātbūtni pagodināja LSK starptautiskie sadarbības partneri no Vācijas, Norvēģijas un Itālijas Sarkanā Krusta nacionālajām biedrībām, ar kurām LSK veiksmīgi sadarbojas daudzu gadu garumā.

“Paldies ikvienam LSK brīvprātīgajam, biedram, darbiniekam, sadarbības partnerim un draugam par nesavtīgu palīdzību, stipru plecu, cerību un atbalstu. Lai mums kopā vēl daudzu labu darbu piepildīti nākamie 100 un vairāk gadi. Kopā varam palīdzēt!”, tā Viktors Jaksons, LSK Prezidents.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši apciemo Bērnu slimnīcu

27.februārī 2020 Jaunieši
19. februārī LSKJ Daugavpils nodaļas jaunieši apciemoja Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas.

Noslēdzies Daugavpils pilsētas komitejas rīkotais fotokonkurss “Tavs mirklis”

27.februārī 2020 Uncategorized
No 10. līdz 14. februārim Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā, Daugavpils 17.vidusskolā, Daugavpils 12.vidusskolā, Daugavpils 10.vidusskolā un Daugavpils Valsts ģimnāzijā LSK Daugavpils pilsētas komiteja organizēja Valentīna dienai veltītu konkursu “Katrs mirklis”. Pasākuma mērķis bija aktualizēt Valentīna dienu, ļaut jauniešiem vairāk uzzināt par LSK. Tāpat, konkursa ietvaros skolēniem bija iespēja uzņemt fotogrāfijas īpaši izveidotā fotorāmī, uz kura attēloti …

Norisinājusies projekta “Viena dzīvība” dalībnieku tikšanās

27.februārī 2020 Komitejas
17. februārī Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centrā notika projekta "Viena dzīvība"  dalībnieku informatīvā tikšanās.

LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību

27.februārī 2020 Komitejas
LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību.

LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA

26.februārī 2020 Uncategorized
LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA 28. FEBRUĀRĪ, RĪGĀ, ŠARLOTES IELĀ 1B

Austrālijas Sarkanajam Krustam pārskaitīti finansiālie ziedojumi no Latvijas

21.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Saistībā ar nepieciešamo palīdzību cietušajiem uguns postījumos Austrālijā, esam pārskaitījuši Austrālijas Sarkanajam Krustam finansiālo palīdzību. Tā sastāv no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) ziedojumu kontā saņemtajiem iedzīvotāju ziedojumiem, LR Ārlietu ministrijas izdalītiem un LSK līdzekļiem.