Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Februārī notiks ikgadējais Pateicības koncerts asinsdonoriem

03.februārī 2020 Uncategorized

15. februārī plkst. 17.00 kinoteātrī “Splendid Palace”, Elizabetes ielā 61, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) rīko ikgadējo Pateicības koncertu asins donoriem.

Koncertā uzstāsies “Tautumeitas,” Guntars Račs un “Saldās sejas,” rock’n’roll grupa “KEKSI,” MARTA, MONTA un Gatis Mūrnieks, kā arī liepājnieks Matīss Pavītols. Koncerta tiešraidē skatāma “Rīga TV24” ēterā.

Donoru Pateicības koncerts jau sesto gadu pēc kārtas pulcē bezatlīdzības asins donorus, kuri pērnā gada laikā asinis vai asins komponentus ziedojuši vismaz vienu reizi. Koncerta mērķis ir izteikt pateicību tiem, kuri palīdzējuši, kā arī godināt visaktīvākos un priekšzīmīgākos donorus, aicinot līdzcilvēkus palīdzēt arī turpmāk kā ziedojot asinis, tā organizējot izbraukumus un Donoru dienas.

Kodu bezmaksas biļetes saņemšanai no 3. februāra iespējams saņemt jebkurā asins ziedošanas vietā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Lai saņemtu biļeti, piešķirtais kods jāievada biļešu tirgotāja AULA mājaslapā: www.aula.lv. Biļešu skaits ir ierobežots.

Ieeja koncertā, uzrādot derīgu ieejas biļeti, viena biļete derīga vienai personai. Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. 

Koncertu atbalsta Rīgas nami, Rīgas Dome, EuroPark, biļešu tirgotājs “AULA” un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”

Informācija par koncerta norisi: san@vadc.gov.lv vai 67408878

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26