Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Februārī notiks ikgadējais Pateicības koncerts asinsdonoriem

03.februārī 2020 Uncategorized

15. februārī plkst. 17.00 kinoteātrī “Splendid Palace”, Elizabetes ielā 61, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) rīko ikgadējo Pateicības koncertu asins donoriem.

Koncertā uzstāsies “Tautumeitas,” Guntars Račs un “Saldās sejas,” rock’n’roll grupa “KEKSI,” MARTA, MONTA un Gatis Mūrnieks, kā arī liepājnieks Matīss Pavītols. Koncerta tiešraidē skatāma “Rīga TV24” ēterā.

Donoru Pateicības koncerts jau sesto gadu pēc kārtas pulcē bezatlīdzības asins donorus, kuri pērnā gada laikā asinis vai asins komponentus ziedojuši vismaz vienu reizi. Koncerta mērķis ir izteikt pateicību tiem, kuri palīdzējuši, kā arī godināt visaktīvākos un priekšzīmīgākos donorus, aicinot līdzcilvēkus palīdzēt arī turpmāk kā ziedojot asinis, tā organizējot izbraukumus un Donoru dienas.

Kodu bezmaksas biļetes saņemšanai no 3. februāra iespējams saņemt jebkurā asins ziedošanas vietā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Lai saņemtu biļeti, piešķirtais kods jāievada biļešu tirgotāja AULA mājaslapā: www.aula.lv. Biļešu skaits ir ierobežots.

Ieeja koncertā, uzrādot derīgu ieejas biļeti, viena biļete derīga vienai personai. Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. 

Koncertu atbalsta Rīgas nami, Rīgas Dome, EuroPark, biļešu tirgotājs “AULA” un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”

Informācija par koncerta norisi: san@vadc.gov.lv vai 67408878

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …