Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

DNB un SEB banku darbinieki svētkos iepriecina LSK krīzes centra un ĪUM bērnus

23.decembrī 2020 Humanitāte

Ziemassvētku rūķi no DNB Servisa centra Rīgā un SEB bankas nodaļas “Trading Operations” ziedoja dāvanas biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) krīzes centra “Burtnieks” un īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks” bērniem. Katra dāvana tika gatavota ar mīlestību un gādību konkrētam bērniņam, atbilstoši viņa vecumam, lai šajos svētkos acis iemirdzētos priekā!

Sakām sirsnīgu paldies ziedotājiem DNB un SEB bankās par iniciatīvu, kas atnesa patiesu prieku mazo cilvēku sirsniņās!

  • LSK krīzes centrs “Burtnieks” nodrošina drošu vidi, patvērumu, sociālo aprūpi un rehabilitāciju, sociālo prasmju novērtēšanu, pilnveidošanu, attīstīšanu, atbalsta sniegšanu krīzes situācijā nonākušām grūtniecēm un ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem.
  • LSK īslaicīgā uzturēšanās mītne “Burtnieks” īslaicīgi nodrošināšana mājokli līdz 3 mēnešiem ar iespēju to pagarināt līdz 6 mēnešiem cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās, tai skaitā ģimenēm ar bērniem. 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK atbalstu decembrī saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, personas ar bēgļa vai alternatīvo statusu

2020. gada decembrī, īstenojot Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Dažādības veicināšana” aktivitāti, biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) 1 sociālais darbinieks un 6 sociālie mentori nodrošināja sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu. Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu 2020. gada decembrī saņēma 81 klients, no tiem 15 sievietes, …

Informatīvs materiāls senioriem un viņu tuviniekiem: psiholoģiskā slimības uzliesmojuma pārvarēšana

14.janvārī 2021 Veselības drošība
LSK sagatavojis informatīvu materiālu par psiholoģisko slimības uzliesmojuma pārvarēšanu

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 14.01.2021.) Piedāvājam iepazīties ar aktuālo informāciju un PVO un SKSP federācijas ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Rēzeknē uzsākts jauns projekts jauniešiem “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels”

13.janvārī 2021 Komitejas
10. janvārī LSK Latgales komiteju uzsākusi projekta “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels." īstenošanu

Noslēdzies vebinārs “Es nebaidos no panikas”

11.janvārī 2021 Jaunieši
Noslēdzies pēdējais vebinārs projekta "Elpo, lai priecātos 2" ietvaros.

LSKJ Daugavpils nodaļas jaunieši piedalās Jaungada skrējienā

11.janvārī 2021 Komitejas
Decembrī LSK Daugavpils jaunieši piedalījās Jaungada skrējienā