Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pirmo reizi Latvijā Hamburgas jauniešu koris “Gospel Train” labdarības koncertā kopā ar Rīgas Doma zēnu kori

10.maijā 2017 Jaunieši 1

Ziņa publicēta 10.05.2017.

Biedrība “Latvijas Sarkanā Krusts” organizē labdarības koncertus “Kopā varam palīdzēt!”, kas notiks šā gada 19. maijā Rīgā un 20. maijā Cēsīs. Koncertā pirmo reizi Latvijā uzstāsies slavenais Hamburgas jauniešu koris “Gospel Train” kopā ar Rīgas Doma zēnu kori. Ieeja koncertā par ziedojumiem. Ziedojumos savāktie līdzekļi, lai cik tie lieli vai mazi būtu, tiks tērēti Latvijas vientuļo senioru aprūpei visā Latvijas teritorijā.

Hamburgas jauniešu koris “Gospel Train” Pētera Šulta (Peter Schuldt) vadībā pirmo reizi uzstāsies Latvijā. Ideja par šo projektu tapusi Latvijas un Hamburgas Sarkanā Krusta biedrību daudzgadīgās sadarbības rezultātā. Līdz šim realizēti neskaitāmi kopēji projekti. Iniciatīva par kopēju koru koncertu nākusi no Hamburgas Sarkanā Krusta biedrības.

Koncerti tiek organizēti sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Cēsu novada domi.
Koncerti notiks 19. maijā plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Raiņa bulvāris 19, Rīga) un 20. maijā plkst. 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” (Raunas iela 12 , Cēsis).

Par “Gospel Train”

Viens no Vācijas labākajiem jauniešu koriem “Gospel Train” — tas ir kas vairāk nekā koris, tā ir mūzikas sensācija, kura noteikti jādzird. Vairāk nekā 100 dziedātāju no 20 nācijām, kas uzstājas ar a capella, gospel, hip hop un daudzu citu mūzikas stilu priekšnesumiem.

Ar savu enerģiski atsvaidzinošo un spēcīgo performanci “Gospel Train” izpilda dziesmas ar dziļu vēstījumu, jo īpaši par pasaulē būtiskām, humanitārām tēmām. Viņu moto ir: “Tu vari mainīt (no angļu valodas “You make a difference”)”.

“Gospel Train” ar tās māksliniecisko vadītāju Pēteru Šultu (Peter Schuldt) ir fascinējuši plašas auditorijas nacionālā un starptautiskā līmenī. Viņi piedalījušies svarīgos labdarības pasākumos, dziedājuši Vācijas prezidentam Joahimam Gaukam (Joachim Gauck), kanclerei Angelai Merkelei (Angela Merkel), kā arī dziedājuši Vācijas Sarkanā Krusta 150. gadadienas pasākumos.

Dažādi talantīgi jaunie solisti sniedz savām dziesmām piesaistošu, unikālu tembru. Kori pavada četri profesionāli mūziķi.

Uz tikšanos koncertos!

Kopā varam palīdzēt LABDARBĪBAS KONCERTS

Jebkuru jautājumu gadījumā būsim priecīgi sniegt papildus informāciju. Koncerta afiša PDF formātā ŠEIT!

Vairāk informācijas: www.redcross.lv
Agnese Trofimova

Starptautisko un Sabiedrisko attiecību programmas vadītāja
Tālr.: +371 67686312
E-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

 

Tev varētu arī interēsēt:

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu! 

Noslēdzies LSKJ projekts “ROSĪBA “”BURTNIEKĀ””

25.maijā 2020 Projekti
Veiksmīgi noslēdzies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) projekts “Rosība Burtniekā”. Tā mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu radošumu un pašpārliecinātību, organizējot radošas aktivitātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īslaicīgās uzturēšanās mītnē (ĪUM) “Burtnieks”, popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū Latvijā, sniedzot iespēju praktiski iesaistīties un veidojot informatīvu materiālu par LSKJ darbību. Deviņu mēnešu laikā LSKJ Rīgas …

Paldies par atbalstu palīdzības sniegšanā COVID-19 apstākļos!

25.maijā 2020 Veselības veicināšana
Kā tiek ziņots, COVID-19 koronavīrusa izplatība Latvijā un daudzviet pasaulē mazinās.

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: pieteikšanās sākusies

25.maijā 2020 Uncategorized
Sākot ar 2020. gada 25. maiju biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” atsāk pirmās palīdzības nodarbības.  Aicinām pieteikties apmācībām, kas notiks jau šonedēļ: 28. un 29. maijā, Rīgā, Šarlotes ielā 1B (3. stāvā).  Pieteikšanās pa tālr. +371 27834274.  Plašāka informācija par LSK Pirmās palīdzības programmu pieejama ŠEIT!  

Daugavpils jaunieši čakli strādājuši, piedaloties Lielajā Talkā!

25.maijā 2020 Jaunieši
Paldies visiem, kas piedalījās šajā akcijā par spīti šī brīža situācijai valstī un pasaulē!