Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Asins donoru diena Lūznavas muižā

13.jūnijā 2016 Veselības veicināšana

14. jūnijā (otrdien), visā pasaulē tiks atzīmēta Pasaules Asins donoru diena. Šīs dienas ietvaros Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” organizēja asins donoriem veltītu pasākumu Lūznavas muižā, Rēzeknes novada Lūznavas pagastā. Pasākumā laikā ikvienam bija iespēja ziedot asinis, piedalīties aktivitātēs, baudīt tādu muzikālu apvienību kā  LR Zemessardzes orķestra, grupu “Dabasu Durovys” un “Piparmētra”, kā arī pianista Raita Kveskas jaukos priekšnesumus.

Tāpat pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties nūjošanas un gleznošanas meistarklasēs, zāļu paklājiņu siešanā, podniecības nodarbībās un ekskursijā, kura noritēja gida pavadībā, apskatot muižu un tās parku. LSK jaunieši apmeklētājiem piedāvāja iespēju iepazīties ar pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem un noderīgu informāciju, kas saistīta ar palīdzību līdzcilvēkiem.

LSK vārdā sakām lielu PALDIES Valsts asinsdonoru centram par sadarbību, LSK jauniešiem par atsaucību, esot klāt, un ikvienam pasākuma dalībniekam un asins donoram par izrādīto vēlmi palīdzēt citiem!

Ziņa publicēta 13.06.2016.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

04.jūnijā 2020 Jaunieši
Video: Kāds ir Tavs brīvprātīgā pieredzes stāsts? Pievienojies LSKJ komandai un pavadi laiku lietderīgi

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

03.jūnijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības.

Motivācijas programma Rīgas reģionā sniedza iespēju 55 personām noticēt pārmaiņām un uzlabot savus dzīves apstākļus

03.jūnijā 2020 Sociālais atbalsts
55 personas saņēma profesionālu sociālo darbinieku, juristu, psihologu un citu profesionāļu palīdzību.

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: 13 soļi bērniem un jauniešiem drošai vasarai

LSK pievienojas Valsts policija aicinājumam: bērni, jaunieši, pavadiet vasaru droši, ievērojot 13 pavisam vienkāršus soļus,

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu!