Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

40 Cēsu iedzīvotāji piedalās veselības istabas atvērto durvju dienā

13.oktobrī 2020 Komitejas

2. oktobrī LSK Cēsu komiteja organizēja Veselības istabas ‘’Seniors – Senioram’’ labdarības akciju par godu Pasaules Sirds dienai, kuras laikā iedzīvotājiem bija iespēja bez maksas noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs. Šajā akcijā piedalījās 40 cilvēki.

Veselības istabas pakalpojumi ir pieprasīti, jo apmeklētāji šeit bez maksas saņem to, ko bieži vien aizņemtības dēļ nespēj sniegt ģimenes ārsti – konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un slimības profilaksi, izmērīt arteriālo asinsspiedienu, noteikt svaru un auguma garumu, saņemt informāciju par medicīnas pakalpojumu pieejamību dažādām sociālekonomiskām iedzīvotāju grupām un saņemt informāciju par biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” sniegtajiem pakalpojumiem.

Veselības istabas ‘’Seniors-Senioram’’ darba laiki:

  • Ceturtdienās 9.00 -12.00
  • Piektdienās 9.00 – 12.00

Tev varētu arī interēsēt:

COVID-19: aktualizēta informācija par valdības lēmumu saistībā ar vīrusa izplatības ierobežošanu

Balstoties uz Veselības ministrijas publiski sniegto informāciju, esam izveidojuši uzskates materiālus saistībā ar valdības lēmumu saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem. 

Radio “PIECI.LV”: stāsts par cerību un brīvprātīgo darbu LSK

19.oktobrī 2020 Jaunieši
12. oktobrī radio “PIECI.LV” ēterā izskanēja raidījuma “Kā ir būt” 6. epizode, kurā viesojās LSKJ vadītāja Sigita Skujiņa. Raidījuma tēma ir cerība – tajā diskutēts, kas ir cerība, kur tā rodas.

Karlīna Caune: jābeidz kautrēties par mēnešreizēm (Delfi.lv)

19.oktobrī 2020 Sociālais atbalsts
Kampaņa #ZiedoMeitenēm: portāla "Delfi" raksts "Jābeidz kautrēties par mēnešreizēm! Īpašā akcijā trūcīgām meitenēm ziedos higiēnas preces"

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

19.oktobrī 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 19.10.2020.

Turpinās palīdzības sniegšana Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem

16.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība
Palīdzība cietušajiem tiek nodrošināta joprojām.

LSK piedalās Latvijas Jaunatnes padomes 28. dzimšanas dienas atzīmēšanā

16.oktobrī 2020 Jaunieši
Atzīmējot Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) 28. dzimšanas dienu, jaunatnes organizācijas 25. septembrī tika aicinātas piedalīties LJP organizētā forumā.