Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

30. janvārī izskan Pateicības koncerts asins donoriem 

02.februārī 2016 Jaunieši 1

30. janvārī kino “Splendid Palace” noritēja pateicības koncerts asins donoriem, kuri pagājušā gada laikā visā Latvijā ziedojuši asinis un asins komponentus, palīdzot neskaitāmiem cilvēkiem.

Svinīgi sirsnīgā gaisotnē sveikti tika pieci goda donori –  Ilze Līdaka, Vladislavs Geikins, Andris Kozinda, Inese Gausena un Jānis Karšauskis.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” saka PALDIES visiem  donoriem par nesavtīgu un pašaizliedzīgu palīdzības sniegšanu tiem, kuriem tā visvairāk ir nepieciešama.

Par jaukās atmosfēras radīšanu izsakām pateicību vakara vadītājam Zigfrīdam Muktupāvelam un mūziķiem. Ar muzikāliem priekšnesumiem skatītājus priecēja Alise Kante, Miks Dukurs, Andris Kivičs, Liene Greifāne un Normunds Rutulis.

Fofogrāfijas pilnā izmērā un kvalitātē aicinām lejupielādēt ŠEIT! 

Ziņa publicēta 01.02.2016.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Vēlot saulainu un drošu vasaru, LSK sveic ar mācību gada noslēgumu

29.maijā 2020 Jaunieši
Sveicam visus skolēnus, studentus un mācībspēkus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos! Lai saulainas, krāsainas, drošas un spēcinošas brīvdienas! Sargiet sevi un savus tuviniekus! LSK būs blakus, lai palīdzētu! 

Noslēdzies LSKJ projekts “ROSĪBA “”BURTNIEKĀ””

25.maijā 2020 Projekti
Veiksmīgi noslēdzies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) projekts “Rosība Burtniekā”. Tā mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu radošumu un pašpārliecinātību, organizējot radošas aktivitātes biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īslaicīgās uzturēšanās mītnē (ĪUM) “Burtnieks”, popularizēt brīvprātīgo darbu jauniešu vidū Latvijā, sniedzot iespēju praktiski iesaistīties un veidojot informatīvu materiālu par LSKJ darbību. Deviņu mēnešu laikā LSKJ Rīgas …

Paldies par atbalstu palīdzības sniegšanā COVID-19 apstākļos!

25.maijā 2020 Veselības veicināšana
Kā tiek ziņots, COVID-19 koronavīrusa izplatība Latvijā un daudzviet pasaulē mazinās.

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: pieteikšanās sākusies

25.maijā 2020 Uncategorized
Sākot ar 2020. gada 25. maiju biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” atsāk pirmās palīdzības nodarbības.  Aicinām pieteikties apmācībām, kas notiks jau šonedēļ: 28. un 29. maijā, Rīgā, Šarlotes ielā 1B (3. stāvā).  Pieteikšanās pa tālr. +371 27834274.  Plašāka informācija par LSK Pirmās palīdzības programmu pieejama ŠEIT!  

Daugavpils jaunieši čakli strādājuši, piedaloties Lielajā Talkā!

25.maijā 2020 Jaunieši
Paldies visiem, kas piedalījās šajā akcijā par spīti šī brīža situācijai valstī un pasaulē!