Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Atvērt ar:


Saldus komiteja

Darbības jomas

 • Pirmās palīdzības popularizēšana un apmācība;
 • Pirmās palīdzības nodrošināšana publiskos pasākumos;
 • Specializētā autotransporta pakalpojumi cilvēkiem ar kustību traucējumiem un guļošiem cilvēkiem;
 • Palīglīdzekļu (invalīdu ratiņu, kruķu, staiguļu, tualetes krēslu u.c.) noma
 • Zemo cenu veikals (iespēja iegādāties gan apģērbu un apavus, gan sadzīves ķīmiju un saimniecības preces, gan slimnieku un guļošu cilvēku aprūpes un kopšanas piederumus)
 • Sociālais darbs (humānās palīdzības sadale; sadarbība ar sociālajiem darbiniekiem);
 • Piedalīšanās Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām aktivitātēs – pārtikas komplektu, saimniecības komplektu un mācību līdzekļu komplektu izdalē;
 • Asins donoru dienu organizēšana un donoru kustības popularizēšana;
 • Darbs ar jaunatni (izglītošana, aktivitātes, nometnes);
 • Brīvprātīgo piesaiste;
 • Sponsoru un atbalstītāju piesaiste;
 • Labdarības pasākumu, akciju organizēšana.

Sarkanais Krusts Saldus rajonā aktīvi darbojas kopš 1992.gada. Ir izveidota veiksmīga sadarbība gan ar pašvaldībām, gan ar skolām, gan citām organizācijām, kas devis iespēju veikt dažādus pasākumus un piedalīšanos projektos. Vairāk kā 10 gadus pastāvējusi sadarbība un draudzība ar Zviedrijas Sarkanā Krusta Nassjo (Nešē) nodaļu Gotas reģionā. Pateicoties zviedru atbalstam, Saldus komitejai tagad ir savas telpas Skrundas ielā 12.

 No 2016.gada 1.janvāra Saldus komitejas darbības teritorija ir Saldus, Brocēnu un Auces novadi. Šobrīd komitejai ir 12 nodaļas, kuras izveidotas dažādos novadu pagastos. Komiteja veiksmīgi veido sadarbību ar pagastu sociālajiem darbiniekiem, sniedzot cilvēkiem palīdzību un atbalstu. Pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja dāvināt lietotu apģērbu un citas mantas komitejai, no kurienes savukārt tās tiek nogādāts uz lauku nodaļām.

Viens no komitejas darbības pamatvirzieniem ir pirmās palīdzības apmācība – gan pieaugušajiem (topošajiem šoferiem, šaujamieroču nēsātājiem, darba kolektīviem), gan bērniem un jauniešiem skolās. Gan pašvaldības, gan organizācijas izmanto iespēju savos pasākumos pieaicināt Sarkanā Krusta speciālistus pirmās palīdzības nodrošināšanai publiskos pasākumos (festivālos, koncertos, sporta sacensībās u.c.)
Nozīmīgs komitejas darbs ir asinsdonoru kustības popularizēšana un donoru dienu organizēšana.

Novadu iedzīvotājiem tiek piedāvāts profesionāli ar speciāli tam paredzētu transportu palīdzēt pārvest guļošus cilvēkus vai cilvēkus ar kustību traucējumiem uz vai no izmeklējumiem, medicīnas iestādēm, pansionātiem, kā arī iznest (vai uznest) šos cilvēkus no telpām, vajadzības gadījumā tiek piedāvāti asistenta pakalpojumi.

Ziedotājiem un atbalstītājiem

 Ziedojuma mērķis  Rekvizīti
 Visa veida naudas ziedojumi Bankas nosaukums: AS “Citadele”
Konta numurs: LV49 PARX 0012 5678 40001

Mantiskie ziedojumi

Ja vēlaties dalīties ar kādām mantām, kas ir labā stāvoklī un izmantojamas, bet nav pašam/ai nepieciešamas – biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” darbinieki labprāt tās pieņems. Mēs aicinām ziedot apģērbu un apavus (īpaši bērnu un pusaudžu), galda spēles, sporta un aktīva brīvā laika pavadīšanas palīglīdzekļus, velosipēdus, bērnu ratiņus, bērnu grāmatas, mācību grāmatas, kancelejas preces, sadzīves tehniku, biroja tehniku, gultas veļu, segas, audumus, aizkarus, bižutēriju, kosmētiku, higiēnas un saimniecības preces, mēbeles, remontdarba materiālus un rotaļlietas.

Ziedojumus pieņemam Saldū, Skrundas ielā 12 darbadienās no plkst 10.00-16.00.

Kontaktinformācija

Adrese: Adrese: Skrundas ielā 12, Saldus, LV-3801
Tālrunis: +371 27710759 +371 29604113
E-pasts: lsk.saldus@redcross.lv

Kontaktpersonas

Priekšsēdētājs Dainis Cenkurs – Lilienšteins
Izpilddirektore Dace Poruka

Struktūra

12 nodaļas