Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Foto: bauskasdzive.lv arhīvs
Kontaktinformācija Kontaktpersona

 Tālrunis: + 371 27827670

E-pasts: aprupemajas.bauska@redcross.lv

LSK sociālās palīdzības organizatore Rute Baltruka

Paplašinot sociālo pakalpojumu pieejamību reģionos, biedrība” Latvijas Sarkanais Krusts” no 2019. gada 1. oktobra sniedz pakalpojumu “Aprūpe mājās” Bauskas novada pašvaldības iedzīvotājiem.

 “Aprūpe mājās” pakalpojuma mērķis ir nodrošināt praktisku pakalpojumu kopumu personas dzīvesvietā Bauskā un Bauskas novadā.

LSK birojs “Aprūpe mājās” savā darbībā izšķir divus galvenos darbības virzienus:

 1. sociālo pakalpojumu sniegšana;
 2. aprūpē iesaistīto darbinieku izglītošana.

Biroja profesionālā darbība ir vērsta uz ilglaicīgu vai īslaicīgu mājas aprūpes nodrošināšanu, kā arī darbinieku un citu aprūpes procesā iesaistīto personu kvalitatīvu un konkurētspējīgu zināšanu sniegšanu, kādas ir nepieciešamas aprūpes kvalitatīvai nodrošināšanai.

KAM VAR BŪT NEPIECIEŠAMA APRŪPE MĀJĀS?

 • Veciem cilvēkiem, kuri paši nespēj sevi aprūpēt.
 • Cilvēkiem, kuriem slimības laikā vai atveseļošanās periodā ir grūtības veikt ikdienas mājas darbus.
 • Bērniem vai pieaugušajiem ar garīga vai fiziska rakstura traucējumiem, kas paši nespēj sevi aprūpēt.
 • Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
 • Aprūpe mājās var būt īslaicīga vai ilgstoša, tas ir atkarīgs no aprūpējamā cilvēka vajadzībām. Aprūpi nodrošina speciāli apmācīti speciālisti.

Aprūpe mājās nozīmē:

 • pusdienu gatavošanu, mājas uzkopšanu, veļas mazgāšanu un citus saimniecības darbus;
 • palīdzību personīgās higiēnas veikšanā;
 • guļošu pacientu aprūpēšanu;
 • starpniecības pakalpojumus- dažādu jautājumu kārtošanu, kas saistīti ar Sociālo dienestu, veselības aprūpi un citām institūcijām, pārtikas, medikamentu un citu nepieciešamo lietu iegādi;
 • pavadoņu funkciju;
 • vecumdienas pavadīt ierastajā vidē savās mājās. 

Pakalpojuma cenrādis:

 • EUR 7.00 (septiņi euro, 00 centi) stundā
 • Transporta pakalpojums Bauskas pilsētas teritorijā ir BEZ MAKSAS, ārpus Bauskas pilsētas teriotrijas: EUR 0, 45 (0 euro, 45 euro centi) / kilometrā.

Aicinām iepazīties ar rakstu  Pārmaiņas aprūpe mājās pakalpojuma nodrošināšanā” Bauskas novada pašvaldības mājaslapā. 


LSK birojs “Aprūpe mājās” Bauskā pie klientiem dodas jaunā auto

Ziņa publicēta 02.02.2021.

No 2. februāra biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” biroja “Aprūpe mājās” Bauskas mobilā brigāde pie klientiem dodas jaunā automašīnā, kas nodrošinās drošu un laicīgu nokļūšanu pie klientiem, kuri nedzīvo pilsētā.


LSK Bauskas novada “Aprūpe mājās” darbinieki klientiem nogādājuši Ziemassvētku dāvaniņas

Ziņa publicēta 14.01.2020.

Joprojām ar sirsnību atcerāmies tos mirkļus, kad redzējām cilvēku sejās saviļņojumu un prieka dzirkstelīti, 2019. gada Ziemassvētku laikā apciemojot Bauskas novadā.

Liels paldies Rīgas 64. vidusskolas skolēniem un Ilzei Osei (direktora vietniecei izglītības jomā 5.-12. klasēm), kuri akcijas “Ziemassvētku dāvana ir kas vairāk” ietvaros sagādāja dāvanas Bauskas novada klientiem! Rūķu lomā iejutās biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Aprūpe mājās” Bauskas novada darbinieki, kuri nogādāja gan skolēnu, gan LSK sarūpētās dāvanas.

Svētku noskaņā Bauskas novadā LSK izsniedza arī humāno palīdzību trūcīgajiem un maznodrošinātajiem klientiem, piešķirot nepieciešamos tehniskos palīglīdzekļus.