Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK ir kā vairāk kā 340 izdales punkti (vietu skaits var mainīties, precīzo informāciju lūdzam skatīt zemāk “LSK EAFVP izdales punktu darba laiks“)

Komplektu piegādi partnerorganizācijām nodrošina AS “Dobeles dzirnavnieks”, SIA “Lat Eko Food”, SIA “Hermess”, SIA “Sanitex”

2022. gada 22. oktobrī, stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr.727 „Darbības programmas ”Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.- 2020. gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”.

EAFVP atbalsta saņēmējam ir iespēja saņemt visu paredzēto Fonda paku apjomu vienā reizē (kopējais skaits atkarīgs no izziņas derīguma termiņa un personu skaita, vecuma).

  • No 2022. gada 1. novembra līdz 2023. gada 31. janvārim un no 2023. gada 1. februāra līdz 2023. gada 30. aprīlim katrai personai mājsaimniecībā ir tiesības papildus saņemt vienu pārtikas “P” paku par katru ceturksni. Saņemšanai jāuzrāda izziņa par statusa esamību šajā periodā vai perioda daļā.
  • No 2023. gada 1. janvāra atbalstu varēs saņemt arī maznodrošinātas mājsaimniecības, kurās ienākumi nepārsniegs 376.00 EUR pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā, bet katrai nākamai personai 264.00 EUR (tiek paaugstināts ienākumu līmenis).

LSK EAFVP izdales punktu un zupas virtuvju darba laiks (13.03.2023.)*

Lūdzam ņemt vērā, ka izdales punktu darba laiki, kontaktpersona vai adrese var mainīties, lūdzam skatīt augstāk ievietoto izdales punktu un zupas virtuvju darba laiku tabulu – informācija tiek atjaunota regulāri, vismaz reizi mēnesī.