Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rēzeknē aktīvi noris nometne bērniem “Varavīksnes tilts”

05.augustā 2020 Komitejas

2020. gada 3. augustā tika atklāta biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komitejas rīkotā vasaras dienas nometne “Varavīksnes tilts”, kas tiek organizēta Sabiedrības integrācijas fonda finansētā projekta “Varavīksnes tilts” (Nr. 2020.LV/ĢDP/19) ietvaros bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

Nometnes laikā tās dalībniekiem katru dienu ir iespēja izdzīvot visas varavīksnes krāsas, piedaloties dažādās kopīgās aktivitātēs, grupu darbos, izzinošos pārgājienos, ekskursijās. Katras dienas beigās notiek kopīga izvērtēšana, kurā ikviens var dalīties ar savām domām, iespaidiem un gūtajām zināšanām. Dienas noslēgumā bērni saņem diplomu.


3. augusts: pirmā nometnes diena (“Baltā diena”)

Pēc informācijas apmaiņas ar vecākiem, kopā ar nometnes dalībniekiem tika pārrunāti kārtības noteikumi un mērķi. Tāpat, tika iepazīta norises vieta un organizētas dalībnieku komandas saliedēšanas spēles. Katrs dalībnieks iepazīstināja ar sevi, pastāstīja par saviem talantiem. Pirmās dienas laikā bērni devās uz Rēzeknes pilskalnu un uzzināja leģendu par pilsētas izcelsmi.


4. augusts, otrā diena (“Zaļā diena”)

Otrā diena sākās ar Zaļās pasakas noklausīšanos, tika atkārtota nometnes himna un veiktas aktivitātes mundrākai un produktīvākai dienai. Dienas gaitā dalībniekiem bija iespēja piedalīties pasākumā “Vingrošana ar jogas elementiem”. Atpūtas brīžos bērni uzturējās ārā, svaigā gaisā un spēlēja dažādas spēles. Tāpat, dalībnieki apmeklēja rotaļu laukumu “Vinni centrs”.


5. augusts, trešā diena (“Sarkanā diena”)

Diena tika iesākta ar rīta apli un Sarkanās pasakas iepazīšanu. Tāpat, kā iepriekš, tika atkārtota nometnes himna un veiktas aktivitātes mundrākām turpmākās dienas gaitām. Dienas laikā tika organizēta pirmās palīdzības nodarbība “Palīdzi sev un citiem”. Pēc nodarbības norisinājās “Karameļu darbnīca”, kuras laikā dalībnieki gatavoja iesaiņošanas materiālus un konfektes, pēc to sacietēšanas gardumus nogaršojot.

Sarkanās dienas aktivitātes turpinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā Rēzeknē (Rēzeknes ugunsdzēsēju depo), kur bērni iepazina glābēju tehnisko nodrošinājumu, inventāru, darbu, atbildību un pienākumus.

Tev varētu arī interēsēt:

Daugavpils jaunieši ne tikai palīdz citiem, bet arī rūpējas par savu dzīvesprieku

29.septembrī 2020 Jaunieši
Daugavpils jaunieši ne tikai palīdz citiem, bet arī rūpējas par savu dzīvesprieku, izkustoties un elpojot svaigu gaisu!

Pasaules sirds diena: parūpējies par savas sirds veselību, 12 ieteikumi

29. septembris: Pasaules sirds diena. Šodien īpaši aicinām parūpēties par savas sirds veselību un dalāmies ar 12 vienkāršiem ieteikumiem

SAC “Derpele” aktīvi noris pasākums “Jautrie starti rudens gaidās”

28.septembrī 2020 Sociālie centri
17. septembrī LSK SAC “Derpele” norisinājās pasākums "Jautrie starti rudens gaidās"

SAC “Derpele” kliente apbalvota ar Viestura ordeni

28.septembrī 2020 Sociālie centri
1. septembrī SAC "Derpele" ar Viestura ordeni tika godināta centra kliente Mihalīna Supe. 

Armēnijas un Azerbaidžānas konflikts: ICRC aicina puses saudzēt civiliedzīvotājus

27.septembrī 2020 Starptautiskā sadarbība
Starptautiskā Sarkanā Krusta Komiteja ir noraizējusies par konflikta eskalācijas humāno ietekmi saskarsmes līnijā.

LSK Rīgas apriņķa komiteja godina asins Goda donorus

25.septembrī 2020 Komitejas
Svinīgā pasākumā sveikti asins Goda donori un vecbiedri - goda jubilāri.