Veiksmīgi noris nodarbība jauniešiem par depresiju

Ziņa publicēta 11.04.2019.

29. martā Šarlotes ielā 1B norisinājās jau otrais LSKJ brīvprātīgo veidotā projekta ELP[A] Elpo, lai priecātos, pasākums „Par un ap jauniešu depresiju”. Vairāk nekā 50 jauniešiem bija iespēja piektdienas vakarā uzzināt par depresiju, tās cēloņiem, izpausmēm. Tika atbildēts uz klausītāju jautājumiem un pastāstīts kā katrs varam palīdzēt, ja tiek novēroti depresijas simptomi un kur vērsties pēc palīdzības.

https://pusaudzim.lv/

  • Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis 116111

Bija gan smiekli, gan asaras; katrs atrada kaut ko noderīgu, piemēram, kā pielietot spirāles principu, lai sevi motivētu un saņēma materiālus, lai analizētu „sliktās dienas”. Paldies projekta komandai un psiholoģei Katrīnai Žaltkovskai un visiem dalībniekiem!

  • Esi aicināts pievienoties arī turpmākajos ELP[A] pasākumos:
  • 24.04. „Panika!? Vai man ir veģitatīvā distonija?”
  • Maijā „Man nav laika vs profesionālā prokrastinēšana”

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Iesiasties arī TU LSKJ, satiec domubiedrus un realizē idejas, kas rada iespējas, attīstību, uzlabo veselību sev un citiem.

Kā kļūt par biedru – http://www.redcross.lv/lv/iesaisties/ka-klut-par-biedru/
Kā kļūt par brīvprātīgo – http://www.redcross.lv/lv/iesaisties/ka-klut-par-brivpratigo/