2018_LSK_Beglu_programma_Logo

2018 – 2019: Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšana

patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu

Kontaktinformācija: Sabiedrības integrācijas fonds Kontaktinformācija: Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”
Karīna Dzene

Programmas koordinatore

Tālr. 67078226

e-pasts: karina.dzene@sif.gov.lv

Gundega Rupenheite

Projekta vadītāja

Tālr. 28379100

e-pasts: gundega.rupenheite@redcross.lv

 

Saskaņā ar 2018. gada 21. maija iepirkuma līgumu Nr. S-SIF-2018-13 iepirkumam ID Nr. SIF 2018/3 „Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu”, no 2018. gada 1. jūnija līdz 2019. gada 30. novembrim biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” sniedz sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu patvēruma meklētājiem (gan personām, kas pārvietotas Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros, gan personām, kas ieradušās Latvijā patstāvīgi) un personām, kuras jau ieguvušas bēgļa vai alternatīvo statusu.

Pakalpojuma sniegšanas periods: 2018. gada 1. jūnijs – 2019. gada 30. novembris (18 mēneši)

Priekšmets: sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu.

Mērķis: nodrošināt sociālekonomiskā iekļaušanas procesa īstenošanu patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu, lai paaugstinātu personas sociālās funkcionēšanas spējas un integrāciju sabiedrībā.

Mērķa grupa: patvēruma meklētāji un personas ar bēgļa vai alternatīvo statusu, kas nepārsniedz 12 mēnešus pēc šā statusa iegūšanas dienas.

Pakalpojuma sniegšanas vieta: Latvija

Kopējā līguma summa: EUR 666 000, 00

Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojums patvēruma meklētāju un personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu tiek sniegts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Dažādības veicināšana” (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta. Vairāk par aktivitāti šeit. Vairāk par projektu šeit.

Esat laipni aicināti visu informāciju, kas saistīta ar patvēruma meklētāju un personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu uzņemšanu Latvijā un procesiem Eiropā, iepazīties LSK jaunumu sadaļā “Bēgļi un patvēruma meklētāji”.