Piekto reizi izskan Pateicības koncerts asins donoriem

Ziņa publicēta 28.01.2019.

2019. gada 26. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace”, Rīgā, jau piekto gadu pēc kārtas izskanēja Valsts asinsdonoru centra (VADC) un biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) kopīgi organizētais Pateicības koncerts asins donoriem.

Koncerta mērķis bija izteikt pateicību, godināt visaktīvākos donorus un aicināt palīdzēt arī turpmāk gan ziedojot asinis, gan organizējot izbraukumus un Donoru dienas.

LSK vārdā sakām lielu paldies pieciem Goda donoriem – Oskaram Svaram, Gunai Greizānei, Aivaram Čipānam, Tamārai Kļaveniecei un Igoram Soboļevam – par nerimstošo, nesavtīgo un augsti vērtējamo palīdzību, kura tiek sniegta līdzcilvēkiem, ziedojot asinis vai asins komponentus un glābjot neskaitāmu cilvēku dzīvības. Apbalvojumu “Goda donors” saņem cilvēki, kuri savas dzīves laikā asinis vai to komponentes ziedojuši vairāk kā 70 reižu.

Kā pateicību katrs Goda donors saņēma īpašus LSK izgatavotus apbalvojumus, goda rakstu no VADC un dāvanas no koncerta organizatoriem un atbalstītājiem.

Tāpat, LSK pasākās ikvienam asins donoram par sirsnību, līdzcietību un rūpēm par līdzcilvēku dzīvību un veselību.

Par pasākuma silto un sirsnīgo atmosfēru parūpējās vakara vadītājs Mārtiņš Kagainis, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēja grupas “Sudden Lights”, “Very Cool People” un “Franco Franco”.

Īpašu paldies sakām LSKJ jauniešiem un brīvprātīgajiem, kuri bija līdzās, laipni sagaidot un sveicot koncerta apmeklētājus.

Priecāsimies JŪS redzēt arī nākošgad!