Notikusi projekta “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” plānošanas vizīte

Ziņa publicēta 17.06.2019.

11– 14. jūnijā Rīgā tikās Sarkanā Krusta jaunieši no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, lai kopīgi pārrunātu un iepazītos ar jūlijā paredzētās programmas “Erasmus+:Jaunatne darbībā” starptautiskās jauniešu apmaiņas “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” programmu, aktivitātēm un uzdevumiem. Apmaiņas norisināsies kempingā “Abragciems” Engures novadā un Rīgā, tajā piedalīsies 31 jaunietis no sešām valstīm. Jaunieši dalīsies pieredzē un kopā mācīsies par klimata pārmaiņām, to ierobežošanu, SK iesaistīšanos dabas katastrofu seku likvidēšanā un citām nozīmīgām, ar apkārtējo vidi saistītām tēmām.

Projekta mērķis ir sekmēt izpratni par klimata pārmaiņu ietekmi uz dabas katastrofu biežumu, stiprumu un globālo apjomu, atklājot jaunas iespējas, kā sekmēt izpratnē balstītu atbildīgu dzīvesveidu un rīcību, tai skaitā, saistībā ar Sarkanā Krusta realizētajām aktivitātēm.

Jauniešu apmaiņa “Zināšanas rīcībā: klimata pārmaiņu sekas” tiek īstenots programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros ar Eiropas Komisijas finansiālo atbalstu.