Norisinājies LSK izglītojošais integrācijas pasākums bēgļiem un patvēruma meklētājiem “Latvijai un Latvijas Sarkanajam Krustam 100”

Ziņa publicēta: 26.11.2018.

AVAIL LOGO LV

2018. gada 15. novembrī biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) starptautiskā projekta “AVAIL – bēgļu un patvēruma meklētāju viedokļu paušanas veicināšana viņu integrācijas un dzīves prasmju uzlabošanai” ietvaros kopā ar bēgļiem un patvēruma meklētājiem atzīmēja Latvijas valsts un arī LSK 100gadi.

Pasākuma sagatavošanā iesaistījās bēgļi un patvēruma meklētāji, gatavojot savas dzimtenes tradicionālos ēdienus un palīdzot iekārtot pasākuma norises vietu.

LSK darbinieki un brīvprātīgie, sadarbībā ar Ropažu novada domi un Sabiedrības integrācijas fondu, bēgļus un patvēruma meklētājus cienāja ar siltu, uz ugunskura gatavotu pupiņu zupu, priecēja ar koncertu un aicināja piedalīties kopējās latviskās rotaļās.

Pasākumā piedalījās vairāk kā 50 bēgļi un patvēruma meklētāji no Irākas, Turcijas, Palestīnas un Gruzijas.

LSK vārdā sakām paldies Sabiedrības integrācijas fondam, Ropažu novada domei un Patvēruma meklētāju centram “Mucenieki” par atbalstu pasākuma sagatavošanā un realizēšanā!

EU logo Latvian long