LSKJ jaunieši apciemo Rīgas sociālās aprūpes centra “Mežciems” iemītniekus

Ziņa publicēta 15. 05. 2019.

 

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas centra nodaļas brīvprātīgie 17. aprīlī viesojās Rīgas sociālās aprūpes centrā “Mežciems”, kur kopā ar centra iemītniekiem gan vingroja, gan nodevās jautrām spēlēm, lai noskaņotos Lieldienām. Sākotnēji tika iekustinātas rokas, pleci un kājas, bet pēc tam lielā jautrībā aizritēja “Mēmais šovs”, kā arī personību minēšanas spēle. “Mēmajā šovā” atveidoto vārdu klāstā bija pūpoli, olu ripināšana, sīpolu mizas, saullēkts, tāpat arī sāls, šūpoles un odi – viss, kas piedienas īstām Lieldienu tradīcijām.

Savukārt, personību atminēšanas spēlē pārējiem iemītniekiem tika atklāts, kurā ievērojamā cilvēkā uz brīdi iemiesojas kāds viņu līdzgaitnieks, kamēr viņam pašam tas jāuzmin, pārējiem uzdodot jautājumus un saņemot  atbildes “jā” vai “nē”. Ievērojamu personību pulkā bija gan Raimonds Pauls, gan Vija Artmane, basketbola leģenda Uļjana Semjonova, bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un pat Lieldienu zaķis! Jāteic, ka centra ļaudis bija radoši, iedvesmas un izdomas bagāti un aktīvi visā iesaistījās.

Noslēgumā vēlreiz sekoja ar Lieldienu tematiku saistīta fiziska izkustēšanās, kā arī kopīgas dziesmas. Pēc latviešu tautasdziesmas “Bēdu manu, lielu bēdu” brīvprātīgie puiši no Indijas dalījās savos iespaidos par Latviju un veltīja sanākušajām dāmām dziesmu no dzimtenes.

Ja arī tu vēlies veltīt savu laiku, lai iepriecinātu citus, pievienojies mūsu pulkam!

Kļūsti par Latvijas Sarkanā Krusta brīvprātīgo – http://www.redcross.lv/lv/iesaisties/ka-klut-par-brivpratigo/
#LatvijasSarkanaKrustaJaunatne #BūsimPozitīvi #KopāVaramPalīdzēt #Volunteering