LSK Rēzeknes komitejā notikusi lekcija vecākiem “Kā izprast savu mazuli”

26.oktobrī LSK Rēzeknes komitejas telpās kuplā skaitā pulcējās Rēzeknes pilsētas un novada, kā arī Ciblas novada māmiņas un tēti, lai noklausītos projekta vēstneses, psiholoģijas zinātņu doktores Diānas Zandes lekciju ”Kā izprast savu mazuli”’. Pasākumā piedalījās vairāk par 65 interesenti, kuri bija ieradušies kopā ar savām mazajām atvasē. Kamēr māmiņas ar interesi klausījās lektores stāstījumā, tikmēr bērniem bija atvēlēta telpa spēlēm.

Māmiņas saņēma ne tikai lietderīgu informāciju, bet arī varēja uz pārs stundām izrauties no ikdienas rutīnas un izbaudīt kopā būšanu. Pēc lekcijām sponsori dāvināja nelielas dāvaniņas – jogurtus, Laimas saldumus un D.Zandes sagatavotos izglītojošus materiālus.

Tāpat šajā pasākumā LSK Rēzeknes komiteja dalījā humāno palīdzību – lietotus apģērbus, apavus, kancelejas preces, zīdaiņu pūriņus, higiēnas preces un adītas zeķītes, ko saņēmām no  Norvēģijas sadarbības partneriem. Bez tam, pasākuma laikā māmiņas varēja aizpildīt pieteikuma veidlapas, lai saņemtu palīdzību nākamajam laika periodam – novembrim, decembrim. Jāatgādina, ka LSK Rēzeknes komiteja projektā piedalās kopš šā gada aprīļa un dalīja piena maisījumus un autiņbikses aprīlī, maijā, jūnijā 79 mazuļiem, jūlijā, augustā 76 un septembrī, oktotobrī 86 mazuļiem.

Pasākums notika projekta „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros, kura atbalstītāji ir AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks”  un Latvijas iedzīvotāji, kuri ziedoja Maxima veikala tīklu  ziedojumu kastītēs. Paldies pagastu sociālajiem darbiniekiem, kuri iesaistīja savu pagastu māmiņas lekcijas apmeklēšanā un pagastu vadītājiem par transporta nodrošinājumu, lai māmiņas varētu nokļūt uz pasākumu.

Informāciju sagatavoja LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore

Gunta Krukovska

Ziņa publicēta 27. 10. 2015.