LSK Rēzeknes komitejā noslēdzas projekts “Rokas darba nebijās Rēzeknes novadā”

Ziņa publicēta 14.11.2017.

1.novembrī LSK Rēzeknes komitejas telpās pulcējās projekta  „Rokas darba nebijās Rēzeknes novadā” 12 ģimenes, lai piedalītos noslēguma pasākumā.

Projekta dalībnieki ieradās ar pašu dārzā izaudzēto ražu – burkāniem, kartupeļiem, melnajiem rutkiem, bietēm, pētersīļiem, kā arī marinēto un konservēto produkciju burciņās. Tika rīkota ražas svētku izstāde, kur ikviens varēja piedalīties ar saviem ražas krājumiem. Dalībnieki bija gandarīti par paveikto un izaudzēto, kaut arī vasara šogad bija lietaina,  vienalga dārzos bija raža un varēja sagatavot krājumus ziemai.

Dalībnieki dalījās pieredzē un iespaidos par projekta aktivitātēm, mainījās receptēm, kopā pavadot laiku pie uzkodu galda. Lielākais gandarījums tas, ka visa ģimene piedalījās kopējā darbā – gan pieaugušie, gan bērni. Pasākuma ietvaros bija uzaicināts veselīga uztura speciāliste Ināra Dzindzuka, kura iepazīstināja projekta dalībniekus ar veselīga uztura nozīmi ikdienā, stāstīja kā labāk uzturēt dārzeņus ziemai, sniedza atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Tāpat, projekta dalībnieki nolēma atnesto produkciju ziedot pilsētas trūcīgām ģimenēm. Projekts tika īstenots pateicoties Borisa un Ināras Teterovu fonda finansējumām.

20171101_RokasDarbaNebijāsRēzeknē_projektanoslēgums