LSK apciemo Rīgas internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem

Ziņa publicēta 29.09.2017.

28. septembrī, kampaņas “Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros devās uz Rīgas internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem, kur bērniem tika stāstīts par to, kā Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem pasaulē un Latvijā, tāpat, bērni noskatījās multfilmu par Sarkanā Krusta darbības pamatprincipiem. Pēc informatīvās daļas, bērni tika aicināti uzzīmēt savu apsveikumu Latvijai svētkos. Šo uzdevumu bērni pildīja labprāt un veiksmīgi ar to tika galā.

Kampaņu “Mazais 100-gades pilsonis” kopš 2016. gada īsteno biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” un Rīgas dome un tās mērķis ir dot iespēju Rīgas reģiona nevastiskajām organizācijām doties uz Rīgas novada skolām, lai pastāstītu par savu organizāciju, kā arī izglītot bērnus un jauniešus par pilsonisko līdzdalību un aktivitāti.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

29.09. vizīte Rīgas internātā bērniem ar dzirdes traucējumiem

29.09. vizīte Rīgas internātā bērniem ar dzirdes traucējumiem (2)