ĪUM “Burtnieks” sagaida Valentīna dienu!

Ziņa publicēta 16.02.2017.

Afiša

14. februārī, kad visā pasaulē tiek svinēta Valentīna diena, arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īslaicīgās uzturēšanās mītnē “Burtnieks” ģimenes atzīmēja šo dienu. Ikviens ģimenes loceklis šajā dienā atrada sev piemērotāko nodarbi.

Mītnes vecākiem tika organizēta lekcija par seksuāli transmisīvajām slimībām, kontracepcijas veidiem, kā izvairīties no veselības problēmām, tāpat, vecāki uzzināja, kā sevi pasargāt no nevēlamas grūtniecības. Lekcijas dalībnieki saņēma vērtīgus padomus, kur vērsties pēc palīdzības un konsultācijām nepieciešamības gadījumā. Nodrbības noslēgumā ikviens klausītājs saņēma dāvanas no LSK. Nodarbību vecākiem vadīja LSK Veselības veicināšanas programmas vadītāja Laila Štāle.

Kamēr pieaugušie apguva jaunas zināšanas veselības jautājumos, bērni piedalījās radošajās darbnīcās, kur tika gatavotas dažādas pavasarīgas ziedu kompozīcijas, kuras tika dāvātas mammām.

Dienas noslēgumā vecāki kopā ar bērniem gatavoja svētku torti un dažādus citus gardumus; kopā ēst gatavošana jau kļuvusi par Mītnes tradīciju.

Kopumā pasākumā piedalījās 28 personas.

Pasākums rītkots Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros.

Zemāk aicinām aplūkot pasākuma fotogaleriju!