Informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”

Ziņa publicēta: 04.12.2018.

2018. gada 23. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes Aulā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) informatīvais pasākums “Latvijas Sarkanajam Krustam 100”.

Pasākumu atklāja LSK Prezidents Viktors Jaksons, visus klātesošos sveicot LSK simtgadē un vēlot ikvienam turpināt darīt labu, nesavtīgi palīdzēt līdzcilvēkiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk.

Pasākuma laikā tika prezentēta filma gan par starptautiskās Sarkanā Krusta kustības rašanos, gan arī par LSK gājumu cauri gadsimtam, sākot no tās dibināšanas 1918. gadā līdz pat mūsdienām. Tāpat, pasākuma apmeklētāji uzzināja, iespējams, līdz šim mazāk dzirdētus vēsturiskus faktus par LSK attīstību, darbības pilnveidošanos un sniegtajiem pakalpojumiem.

Pasākums norisinājās svinīgi sirsnīgā un arī informatīvā noskaņā, demonstrētajai filmai mijoties ar “Latvijas Trīs tenoru” muzikāliem priekšnesumiem.

Tajā piedalījās LSK komiteju, nodaļu, sociālo centru, programmu pārstāvji no visas Latvijas. Tāpat, ar savu klātbūtni pagodināja LSK starptautiskie sadarbības partneri no Vācijas, Norvēģijas un Itālijas Sarkanā Krusta nacionālajām biedrībām, ar kurām LSK veiksmīgi sadarbojas daudzu gadu garumā.

“Paldies ikvienam LSK brīvprātīgajam, biedram, darbiniekam, sadarbības partnerim un draugam par nesavtīgu palīdzību, stipru plecu, cerību un atbalstu. Lai mums kopā vēl daudzu labu darbu piepildīti nākamie 100 un vairāk gadi. Kopā varam palīdzēt!”, tā Viktors Jaksons, LSK Prezidents.