Asins donoru diena Lūznavas muižā

14. jūnijā (otrdien), visā pasaulē tiks atzīmēta Pasaules Asins donoru diena. Šīs dienas ietvaros Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” organizēja asins donoriem veltītu pasākumu Lūznavas muižā, Rēzeknes novada Lūznavas pagastā. Pasākumā laikā ikvienam bija iespēja ziedot asinis, piedalīties aktivitātēs, baudīt tādu muzikālu apvienību kā  LR Zemessardzes orķestra, grupu “Dabasu Durovys” un “Piparmētra”, kā arī pianista Raita Kveskas jaukos priekšnesumus.

Tāpat pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties nūjošanas un gleznošanas meistarklasēs, zāļu paklājiņu siešanā, podniecības nodarbībās un ekskursijā, kura noritēja gida pavadībā, apskatot muižu un tās parku. LSK jaunieši apmeklētājiem piedāvāja iespēju iepazīties ar pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem un noderīgu informāciju, kas saistīta ar palīdzību līdzcilvēkiem.

LSK vārdā sakām lielu PALDIES Valsts asinsdonoru centram par sadarbību, LSK jauniešiem par atsaucību, esot klāt, un ikvienam pasākuma dalībniekam un asins donoram par izrādīto vēlmi palīdzēt citiem!

Ziņa publicēta 13.06.2016.