Aicinām uz Latvijas Sarkanā Krusta simtgades pasākumu “Sarkanais Krusts šodien Latvijā un pasaulē”

 

Ziņa publicēta 22.08.2018.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) 8. septembrī aicina uz informatīvi izglītojošajiem pasākumiem “Sarkanais Krusts šodien Latvijā un pasaulē”.  LSK piedāvā iespēju visiem kopā atskatīties uz paveikto 100 gadu laikā un iepazīties ar Sarkanā Krusta mūsdienu aktivitātēm.

– Plkst. 11:00 – 20:00 publisks, izglītojošs brīvdabas pasākums Rīgas Kongresu nama laukumā (Kr. Valdemāra iela 5, Rīga) ar oficiālo atklāšanu plkst. 15:00, kad ar informatīvo telšu un dažādu aktivitāšu un paraugdemonstrējumu palīdzību, piedāvāsim informāciju par mūsdienu Sarkanā Krusta darbību Latvijā un pasaulē. Tāpat, būs iespēja satikt LSK vietējos un starptautiskos sadarbības partnerus, kas iepazīstinās ar savām aktualitātēm un darbības jomām.

– Plkst. 12:00 izstādes “Latvijas Sarkanajam Krustam 100” atklāšana Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā (Antonijas iela 1, Rīga), izstāde atspoguļo LSK darbību laika posmā no 1918. gada līdz mūsdienām, tajā apskatāmi vairāki informatīvie materiāli – priekšmeti, plakāti, fotogrāfijas, apliecības un citi materiāli. Izstāde sniedz iespēju iepazīties ne tikai ar LSK vēsturi, bet arī paraudzīties uz mūsdienu sabiedrību no humānisma skatu punkta.

2018. gada 20. novembrī LSK atzīmēs savu 100. dzimšanas dienu, tādēļ šī gada laikā atskatāmies uz LSK paveikto gadsimta garumā, sniedzot palīdzību cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās Latvijā un ārzemēs. Priecāsimies redzēt ikvienu 2018. gada 8. septembrī, kad LSK iepazīstinās ar paveikto 100 gadu laikā un piedāvās iespēju izzināt Sarkanā Krusta mūsdienu aktivitātes! Ieeja pasākumos bez maksas.

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts/filmēts un materiāli var tikt izvietoti publiskajā vidē, tomēr, ja apmeklētājs nevēlas tikt fotografēts/filmēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt organizatorus.

8-septembris_31959823 (1)

Informāciju sagatavoja:

Agnese Trofimova

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītāja

Tel.: 67686312

E-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv