Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Kontaktinformācija: LSK birojs “Aprūpe mājās”    
Adrese: Rīgā, Šarlotes iela 1B, Rīga,
Tālrunis: +371 67212775 +371 25900071
Epasts: aprupemajas@redcross.lv
   

LSK birojs “Aprūpe mājās” piedāvā Rīgas iedzīvotājiem pavadoņa – asistenta pakalpojumu ar transportu. Ja ir nepieciešams nokļūt uz ārstniecības iestādēm, bankām, veikaliem, vai citviet, un ir vajadzīgs transports ar pavadošo personu, – mēs labprāt to nodrošināsim Rīgas pilsētas un piepilsētas teritorijā. Pakalpojums paredzēts cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība vai uzraudzība pārvietojoties ārpus dzīvesvietas, mazkustīgiem cilvēkiem un personām, kuras izmanto tehniskos staigāšanas palīglīdzekļus.

Ilgstošākai sadarbībai ir iespējams slēgt līgumu. Cena par pakalpojumu, ietverot transportēšanas izmaksas un gaidīšanas laiku – 20,00 Eur par vienu pakalpojuma reizi. Lai pieteiktu bezmaksas pakalpojumu, lūdzam vērsties Sociālajā Dienestā.

Kopā varam palīdzēt!