Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

 

Administratīvā personāla un speciālistu pieņemšanas laiki un kontaktinformācija

Sociālā darbiniece:

Tālrunis: +371 27332646

Pieņemšanas laiks: darba dienās no plkst. 08:30 – 17:00

Apakšvienības vadītāja:

Tālrunis: +371 67202732, + 371 29403885

Pieņemšanas laiks: darba dienās no plkst. 08:30 – 17:00

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Krīzes centra “Burtnieks” apakšvienības “Individuālās sociālās rehabilitācijas programma” mērķis ir nodrošināt individuālās sociālās rehabilitācijas programmas pakalpojumu  personām ar garīga rakstura traucējumiem un viņu ģimenes locekļiem (mātei vai tēvam) un viņu bērnam/iem, sniedzot psihosociālu atbalstu, nodrošinot dažādu speciālistu konsultācijas, praktisku atbalstu un aktivitātes atbilstoši individuālām personas vajadzībām viņu dzīvesvietā.

Mērķa grupa: persona (vecāks) ar garīga rakstura (vai aizdomām par) traucējumiem un viņa ģimenes locekļi (bērni)

Pakalpojuma apraksts

Individuālās sociālās rehabilitācijas programmas pakalpojums ietver pasākumu kopumu psihosociālā atbalsta sniegšanai personai ar garīgās (vai aizdomām par) attīstības traucējumiem atbilstoši personas individuālās vajadzībām personas dzīvesvietā.

Pasākumu kopums tiek izstrādāts un realizēts ņemot vērā personas sociālās situācijas un sociālās funkcionēšanas izvērtējumu un  konstatētās sociālās problēmas, kā piemēram:

  1. bērnu audzināšanas un aprūpes prasmju trūkums;
  2. mājokļa uzturēšanas grūtības;
  3. attiecību un līdzatkarības jautājumi;
  4. izglītības, nodarbinātības, saskarsmes grūtības;
  5. konflikti apkārtējā vidē;
  6. atkarības;
  7. garīgās un fiziskās veselības problēmas;
  8. sadzīves prasmju trūkums u.c.

Pasākumu kopums sevī ietver mērķtiecīgu speciālistu – sociālā darbinieka, psihologa, ģimenes asistenta un aprūpētāju praktisku atbalstu, konsultācijas un dažādas citas aktivitātes. Tas pielāgots klienta individuālām vajadzībām un tiek organizēts  gan darba dienās, gan brīvdienās.

Pakalpojuma piešķir  saskaņā ar Rīgas pilsētas pašvaldībā noteikto kārtību un Rīgas Sociālā dienesta nosūtījumu.